اخبار روز فیلمها

احتمال حضور مایکل روکر (Michael Rooker) در فیلم The Suicide Squad در نقش کینگ شارک (King Shark)

گروه بازیگران فیلم کامیک‌بوکی The Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی جیمز گان (James Gunn) همچنان در حال گسترش است. جزئیات زیادی از این فیلم که در آن شاهد همکاری شرورهای کامیک‌های دی‌سی (DC) برای انجام ماموریت‌های خطرناک برای دولت خواهیم بود در دسترس نیست. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، مایکل روکر (Michael Rooker) بازیگر فرنچایز Guardians of the Galaxy (محافظین کهکشان) و سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) قرار است در این فیلم نقش یکی از شروران را بازی کند.

گزارشات حاکی از این هستند که روکر قرار است نقش کینگ شارک (King Shark) را در فیلم The Suicide Squad بازی کند. البته روکر قبلا چندین بار با گان همکاری داشته، که جدیدترین آن‌ها بازی در نقش یاندو در سری Guardians of the Galaxy بوده، اما قبلا هم در فیلم‌های The Belko Experiment (آزمایش بلکو) و Slither (خزیدن) به نویسندگی یا کارگردانی گان حضور داشته است. این احتمال زیاد است که روکر در یک فیلم مهم دیگر با گان همکاری داشته باشد، مخصوصا با در نظر گرفتن این نکته که شخصیت او در سری Guardians of the Galaxy قرار نیست به این فرنچایز برگردد.

پیش تر هم طی اخباری اعلام شد که دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian)، جان سینا (John Cena) و ادریس البا (Idris Alba) برای ایفای نقش به این فیلم پیوستند. همچنین بازیگرانی مارگو رابی (Margot Robbie)، جی کورتنی (Jai Courtney) و وایولا دیویس (Viola Davis) به نقش خود باز خواهند گشت و به نظر می رسد که ما دیگر قرار نیست ویل اسمیت (Will Smith) را در نقش ددشات ببینیم. اخیرا کمپانی Warner Bros (براداران وارنر)، نویسنده و کارگردان سری فیلم های Guardians of the Galaxy یهنی جیمز گان (James Gunn) را برای کارگردانی فیلم The Suicide Squad استخدام کردند.

قبلا جیمز گان اعلام کرده بود که این فیلم یک ریبوت کامل از قسمت اول خواهد بود ولی با بازگشت ۲ کاراکتر اصلی قسمت اول یعنی Harley Quinn (هارلی کوئین) با بازی مارگو رابی و بومرنگ با بازی جی کورتنی به نظر شاهد فیلمه نصف ریبوت خواهیم بود. قسمت اول فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) با بودجه ای ۱۷۵ میلیونی فروش جهانی ۷۴۶ میلیونی رو بدست آورد. فیلم The Suicide Squad در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) بر روی پرده سینما خواهد رفت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن