اخبار روز سریالها

احتمال حضور بازیگر Game of Thrones در فصل دوم سریال The Witcher

ستاره اصلی فصل اول سریال The Witcher «ویچر» قطعا هنری کویل (Henry Cavill) بود، بهترین بازیگر این فصل که نقش گرالت اهل ریویا را بازی کرد. البته آنیا شالوترا (Anya Chalotra) در نقش ینفر، جوئی بیتی (Joey Batey) در نقش یسکیر و فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری هم خیلی خوب از پس نقش خودشان برآمدند، اما نقطه قوت اصلی سریال حضور کویل بود. البته کویل و اسبش روچ. حال به نظر می‌آید نتفلیکس قصد دارد یک بازیگر مستعد از گروه بازیگران سریال Game of Thrones «بازی تاج و تخت» را به فصل دوم سریال The Witcher اضافه کند.

به گزارش آریامووی، در یک پست اینستاگرامی مرتبط با سریال The Witcher توسط استیون سرجیک (Stephen Surjik) کارگردان این سریال نام هنری کویل، آنیا شالوترا و کریستوفر هیویو (Kristofer Hivju) تگ شده است. هیویو در سریال Game of Thrones نقش شخصیت محبوب تورموند جاینتس‌بین را بازی می‌کرد.

چیزی که باعث می‌شود احتمال حضور هیویو در فصل دوم سریال The Witcher قوت بگیرد، این است که او به تازگی سه حساب در شبکه‌های اجتماعی مرتبط با سریال The Witcher را فالو کرده است. اگرچه نتفلیکس هنوز این شایعه را تایید نکرده، اما نمی‌توان دلیل منطقی دیگری برای تگ شدن هیویو در پستی توسط کارگردان سریال و فالو شدن پیج‌های The Witcher توسط هیویو آورد.

 

فصل دوم سریال The Witcher

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن