اخبار حاشیه ای

احتمال بازگشت تانوس در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول

[این متن حاوی اسپویل از فیلم Avengers: Endgame می باشد، پس اگر این فیلم را ندیده اید لطفا ادامه متن را نخوانید]

 

تانوس در صحنه‌ی نبرد پایانی Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: آخر بازی» به خاکستر تبدیل شد، اما آیا امکان بازگشت تایتان دیوانه در فیلم‌های بعدی مارول وجود دارد؟ طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، این احتمال وجود دارد زیرا در دنیای مارول در واقع همه‌ی شخصیت‌ها به زندگی بازگشتند. اما حتی اگر رستاخیزی برای تانوس در کار نباشد، در فاز چهارم باید منتظر حضور این شخصیت ضدقهرمان با بازی جاش برولین (Josh Brolin) بود چرا که داستان در این فاز میان زمان‌های مختلف در رفت و آمد است.

فیلم The Eternals «جاودانان» براساس ادعای منابع نزدیک به پروژه شاید محتمل‌ترین فیلم برای بازگشت او باشد و به نظر می‌رسد که مارول در تلاش است یکی دو بار او را در داستان به تصویر بکشد. منابع WGTC که پیش‌تر حضور کاراکتر تسک‌مستر در فیلم Black Widow «بیوه‌ی سیاه» را هم تأیید کرده بودند، مدعی‌اند که در پیش‌نویس‌های فعلی فیلمنامه‌ی The Eternals، تانوس دو حضور کوتاه خواهد داشت. حضور اول در قالب فلش‌بک به تایتان خواهد بود و مخاطبین در این صحنه که محتوای آن مشخص نیست، او را به شکل یک طفل خواهند دید.

حضور بعدی او به عنوان یک شخصیت بزرگسال هم یک فلش‌بک دیگر است. این بار فیلم به زمان وقوع حوادث Avengers: Infinity War «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» می‌رود و تانوس با برادرش دیدار می‌کند و او برای یافتن سنگ‌های بی‌نهایت کمک می‌خواهد. با این حال، دوباره باید تأکید کرد تمامی آنچه ذکر شد در پیش‌نویس‌های اولیه‌ی فیلمنامه وجود دارند و از آن‌جا که The Eternals هم اکنون در حال فیلمبرداری است، این داستان‌ها ممکن است تغییر پیدا کند و یا به کات نهایی راه نیابد.

با توجه به اینکه فیلم The Eternals نزاع میان شخصیت‌های اصلی با دیواینت‌ها را روایت می‌کند، نباید انتظار داشت که تانوس نقشی محوری داشته باشد. فیلم The Eternals در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ماه ۱۳۹۹) در آمریکا اکران می‌شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن