اخبار روز سریالها

احتمالا فصل دوم سریال Watchmen هرگز ساخته نخواهد شد!

ساخت فصل دوم سریال Watchmen «واچمن» با جدایی دیمن لیندلاف (Damon Lindelof) نویسنده‌ غیرمتحمل شد. گزارش می‌دهد که لیندلاف معتقد است داستانی که در نظر داشته را روایت کرده اما به شبکه اجازه داده که در صورت تمایل با نویسنده و تهیه‌کننده‌ی دیگری فصل دوم سریال Watchmen را بسازد. کیسی بلویز (Casey Bloys) مدیر برنامه‌ریزی شبکه در کنفرانس مطبوعاتی «انجمن منتقدین تلویزیونی» می‌گوید:

«تصور تولید ادامه‌ی سریال بدون دیمن لیندلاف دشوار است.»

به گرارش آریامووی به نقل از سی نما، داستان Watchmen در دنیایی روایت می‌شود که ابرقهرمانان یاغی و سرکش دانسته می‌شوند. این سریال حاوی لحظات نوستالژیک از کتاب‌های مصور Watchmen بود اما سعی داشت دنیای مستقل خودش را هم بنا کند. کامیک «واچمن» که در سال ۱۹۸۶ عرضه شد به سرعت به یکی از تحسین‌شده‌ترین داستان‌های کتاب‌های مصور تبدیل شد. آن کتاب‌ها داستانی معمایی در مورد یک قتل روایت می‌کردند که دامنه‌ی آن به سراسر دنیا کشیده می‌شد.

جرمی آیرنز (Jeremy Irons)، رجینا کینگ (Regina King)، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، دان جانسون (Don Johnson) و تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) در فصل اول Watchmen بازی کردند. لیندلاف شورانر و نویسنده‌ی فصل نخست بود و به همراه استیون ویلیامز  و جوزف ایبرتی در مقام تهیه‌کننده هم مشارکت کرد. بلویز در بخش دیگری از اظهاراتش گفت:

«در مقطع فعلی نمی‌دانم که Watchmen به عنوان یک سریال درام یا یک مینی‌سریال بازمی‌گردد. دیمن به شکلی درخشان این دنیا را بنا کرد. بنابراین شاید نسخه‌ی دیگری با شخصیت‌های جدید تولید شود.»

فصل دوم سریال Watchmen

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن