اخبار فیلم

اتصال خط داستانی Thor: The Dark World با Agents of S.H.I.E.L.D

 

پس از زمانیکه کمپانی بزرگ و موفق Marvel تصمیم گرفت یک سریال تلویزیونی را بصورت رسمی راه انداری کند ، طرفداران کمیک بوک و دنبال کننده های این کمپانی لحظه شماری می کردند تا این دو دنیای فیلمها و تلویزیون در جایی به هم برخورد کنند و یا یکی از ابرقهرمان ها در تلویزیون ظاهر شود . حالکه اولین سریال این کمپانی تحت عنوان Agents of S.H.I.E.L.D برای فصل دوم نیز تمدید شده است ، مفتخر می باشیم تا اعلام کنیم بالاخره منتظر آنچیزی که بودید ، قرار است اتفاق بیفتد .

در تاریخ ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۸ آبان که قسمت جدیدی از Agents of S.H.I.E.L.D پخش خواهد شد ، قرار است تا داستان پس از آخرین اتفاق فیلم Thor: The Dark World را پیگیری کند . Jonathan Frakes از بازیگران قدیمی سریال تلویزیونی Star Trek کارگردان این قسمت خواهد بود و داستان قسمت هشتم این سریال بنام The Well به این صورت می باشد :” پس از اینکه اتفاقات ناگوار و وحشتناکی در فیلم جدید مارول Thor: The Dark World پیش آمد ، مامور Coulson و سایر ماموران Agents of S.H.I.E.L.D خودشان را به محل تهدید می رسانند تا قطعه ای مهم را که ممکن است باعث کشته شدن یکی از اعضای تیم شود را شناسایی کنند “. در ادامه ی این خبر کاملا تایید نشده است که هیچ یک از بازیگران Thor: The Dark World در این قسمت حضور خواهند داشت یا خیر اما به این معنا هم نیست که هرگز شاهد Chris Hemsworth و یا Samuel L. Jackson برای مدت کوتاهی نخواهیم بود ، البته Samuel L. Jackson در گذشته حضور کوتاهی در سریال داشته است .

کمپانی Marvel اکثر مواقع نسبت به اینجور مسائل کاملا بی صدا حرکت کرده و تاب و تحمل بسیاری هم برای نگه داشتن راز دارند اما از آنجا که ریت سریال کم کم مشغول افت می باشد و همچنین منتقدین نیز نقد های جالبی در رابطه با قسمت های اخیر این سریال ننوشته اند ، بنظر می رسد زمان بسیار مناسبی برای آوردن یکی از کارکتر های دنیای سینما به این سریال می باشد . در آخر باید منتظر یک ریت و میزان بازدید بسیار بالا در قسمت The Well بود و از طرف دیگر هم Captain America: The Winter Soldier ارتباط بسیار زیادی با S.H.I.E.L.D دارد که نباید شوکه شد اگر در ادامه این دو پروژه هم به یکدیگر وصل شدند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن