اخبار حاشیه ایاخبار فیلم

آیا Bond به Nolan احتیاج دارد؟ این کارگردان و نویسنده پاسخ می‌دهد

درحالی که شایعات درباره‌ی ستاره‌ی Bond فعلی، Daniel Craig و حضور و عدم حضور او در Bond 25 زیاد به گوش می‌خورد، درباره‌ی کارگردان قسمت بعدی بحث زیادی نمی‌شود. Sam Mendes که در دو فیلم آخر این سری Skyfall و Spectre کارگردانی را بر عهده داشت گفته که حال نوبت این است که کسی دیگری جای او را بگیرد. این که جایگزین چه کسی خواهد بود هنوز مشخص نیست.

به گزارش آریافیلم، میتوان Christopher Nolan را در نظر گرفت، سازنده فیلم و سه باز نامزد جایزه اسکار که توسط طرفداران کامیک بوک و فیلم مورد تحسین واقع شده است. وی در حال حاظر در حال ساخت فیلمی درباره‌ی جنگ جهانی دوم، Dunkirk می‌باشد. اما بالاخره در یکی از مصاحباتش سخن از پروژه‌های آینده به میان آمد. جالب این است که فیلم محتمل او یکی از پر حاشیه‌ترین سری‌ها یعنی Bond است. آیا ذهن پشت فیلم هایی مانند سه‌گانه Dark Night؛ Momento و Inception می‌تواند گزینه‌‌ی مناسبی برای ۰۰۷ باشد؟

نولان در این باره ‌گفت:

یک فیلم Bond، قطعا. من با تهیه کنندگان Barbara Broccoli و Micheal G. Wilson حرف زده‌ام. من عمیقا این شخصیت را دوست دارم و همیشه هیجان زده‌ام که ببینم با او چکار می‌کنند. شاید روزی این اتفاق بیافتد. باید به شما نیاز داشته باشند، اگر می‌دانید منظورم چیست. باید به یک تجدید ساختار نیاز داشته باشد؛ باید به شما احتیاج داشته باشد و آنها در حال حاظر کارشان را به خوبی انجام می‌دهند.

Columbia با چهارگانه Craig در سری فیلمها Bond در گیشه مشکلی نداشته. در بدترین حالت Quantum of Solace، فروش جهانی ۵۸۶ میلیون دلار داشته و در بهترین حالت، Skyfall فروشی بیش از ۱٫۱ میلیارد دلار را از آن خود کرد. فیلمهای از نظر منتقدان نیز خوب عمل کرده‌اند پس بنا به گفته Nolan آنها هنوز به او احتیاجی ندارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن