اخبار روز سریالها

آمار سریال The Walking Dead بدترین قسمت این سریال را مشخص کردند!

آمار بدست آمده از IMDB، بدترین اپیزود سریال The Walking Dead «مردگان متحرک»، Breaking Bad «بریکینگ بد»، Game of thrones «بازی تاج و تخت» و سایر سریال های پرطرفدار را به رای مردم مشخص کرد.

به گزارش آریامووی، نموداری که توسط بو مک کریدی (Bo McCready) طراحی شده است نشان میدهد قسمت ششم از فصل هفتم این سریال با نام Swear «قسم» کمترین امتیاز را بین همه ی قسمت های این سریال در IMDB کسب کرده است. امتیاز این قسمت ۵٫۶ از ۱۰ است که ۱۱۵۵۸ نفر نیز در این رای گیری شرکت کرده اند.

در این قسمت تارا و هیث را بعد از دو هفته جست و جو برای موارد مورد نیازشان نشان می دهد. وقتی تارا از هیث بخاطر زامبی ها جدا می شود او سیندی، ریچل و ناتانیا را ملاقات می کند که جزیی از یک انجمن تمام زنانه در نزدیک ساحل هستند. تارا قول می دهد که وجود این انجمن را به عنوان یک راز پیش خودش نگه دارد با وجود اینکه نیاز به تفنگ برای مبارزه با گروه ناجی ها دارند. هنگامی که تارا به الکساندریا باز میگردد میفهمد دوست دخترش دنیس و دوست هایش یعنی آبراهام و گلن را کشته اند.

به علاوه ی شناساندن گروه کنار ساحل که اسمشان اوشن ساید است و در آینده با ریک پیمان یاری می بندند بارز ترین ویژگی این قسمت هیث است که بدون هیچ ردی گم می شود. تارا آخر این قسمت عینک شکسته او، ماشین RV گم شده و یک کارت که رویش نوشته PPP پیدا می کند. که البته عوامل سریال تایید کرده اند که او باز می گردد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن