اخبار روز فیلمهااخبار فیلمانتخاب سردبیر

آغاز فیلمبرداری هابز و شاو (Hobbs and Shaw): اسپین‌آف فیلم سریع و خشمگین (Fast and Furious)

دواین “راک” جانسون (Dwayne “The Rock” Johnson) ساعاتی قبل با انتشار تصویری، اعلام کرد که فیلمبرداری اولین اسپین‌آف (spin-off) سری فیلم های “سریع و خشمگین” (Fast and Furious) بصورت رسمی آغاز شده است.

این فیلم که “هابز و شاو” (Hobbs and Shaw) نام دارد، دو شخصیت هابز و شاو از سری فیلم های سریع و خشمگین را در کنار یکدیگر و به عنوان همکار قرار می دهد. دو شخصیتی که در دو نسخه قبلی فیلم، رابطه چندان خوبی با یکدیگر نداشتند. جانسون در کنار جیسون استاتهام (Jason Statham) نقش های خود در سری فیلم های سریع و خشمگین را در این فیلم بازی می کنند.

دیوید لیچ (David Leitch) که امسال ساخت قسمت دوم فیلم “ددپول” (Deadpool 2) را به عهده داشت، کارگردان “هابز و شاو” خواهد بود. ادریس البا (Idris Elba) و ونسا کربی (Vanessa Kirby) نیز از دیگر بازیگران این فیلم هستند. گرچه هنوز داستان این فیلم مشخص نشده است، اما البا در نقش شخصیت منفی فیلم حضور پیدا می کند و کربی نیز در نقش خواهر شخصیت شاو به ایفای نقش خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است که ساخت “هابز و شاو” با حاشیه های بسیار زیادی همراه بوده است. در زمان ساخت نسخه هشتم فیلم با نام ” سرنوشت خشمگین” (The Fate Of The Furious)، بین جانسون و دیگر بازیگر فیلم، وین دیزل (Vin Diesel) اختلافات جدی بوجود آمد. سپس اعلام شد که احتمالا جانسون دیگر جایی در فیلم هایی سریع و خشمگین نخواهد داشت.
اما بعد از آن بود که خبر ساخت اولین اسپین‌آف فیلم با حضور جانسون اعلام شد. دیگر بازیگران سریال از جانسون درخواست کردند که ساخت فیلم را تا بعد از ساخته شدن آخرین نسخه از سری فیلم های سریع و خشمگین به عقب بیاندازد اما جانسون چنین کاری نکرد تا سایر بازیگران این سری فیلم نیز به انتقاد از جانسون و “هابز و شاو” بپردازند.

به هر حال باید دید که آیا “هابز و شاو” که قرار است در ۲۶ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شود، می تواند به مانند نسخه های سریع و خشمگین، به فروش خوبی برسد یا خیر. ” سرنوشت خشمگین” موفق شد به فروش ۱٫۲ میلیارد دلاری برسد و خشمگین ۷ (Furious 7) نیز به فروش ۱٫۵ میلیارد دلاری رسید.

تصویر زیر، تصویری است که جانسون آن را منتشر کرده که در آن جیسون استاتهام در کنار دیوید لیچ دیده می شود. برای دیدن عکس در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن