اخبار روز سریالها

آخرین قسمت از فصل هشت سریال The Walking Dead، نتیجه همه هشت فصل قبلی خواهد بود.

مسیر سریال The Walking Dead تاکنون یک مسیر طولانی و پر از خونریزی برای شخصیت های اصلی بوده…

به گزارش آریافیلم ، طبق مصاحبه جدید Entertainment Weekly با Scott M. Gimple ، این مسیر سخت ممکنه بالاخره به اتمام برسه. قسمت آخر فصل هشت این سریال که یک شنبه پخش خواهد شد، قراره پایان این مسیر طولانی و خسته کننده در هشت فصل گذشته باشه و منجر به شروع فازی جدید در فصل نهم شه.

Gimple گفته:

“من اونجا بودم و یک جو سنگینی بود. فصل خیلی سختی بود و برای همه کسانی که در این قسمت حضور داشتند، واقعا سنگین و سخت بود. مردم امسال از نظر احساسی در شرایط سختی بودن. همچنین این قسمت فقط این نیست که نتیجه گیری پانزده قسمت قبلی باشه، ولی Angela و من و بقیه نویسنده ها همیشه راجع به این قسمت حرف زدیم و اینکه چجوری قراره نتیجه ای برای هشت فصل اول باشه. این برنامه از فصل بعد کاملا جدید میشه و داستان خیلی بزرگتر و جدیدتری قراره داشته باشه.” Gimple دیگه قرار نیست به طور مداوم بر روی سریال کار کنه و اینکار رو به Angela Kang واگذار کرده. اون فقط نقش ناظر رو قراره داشته باشه.

این فصل از داستان “All Out War” از کمیک ها اقتباس شده و بر روی مبارزه ای میان Rick، Alexandrian ها، Hilltop، فرمانروایی و Scavengers و Negan و پشتیبانان اون متمرکزه. این مبارزه برای هر دو طرف بی رحمانه و آسیب زننده بوده و همه چی منجر به یک قسمت آخر هیجانی شده که در یکشنبه آینده پخش میشه. Gimple آخرین قسمت فصل رو عظیم توصیف میکنه و اینکه جنگی قراره رخ بده، اما نه اونقدر در مقیاس بزرگ که طرفداران دارن خودشونو براش آماده میکنن و تمرکز بیشتر بر روی اتفاقاتی خواهد بود که در حاشیه این نبرد برای شخصیت ها میفته.

Gimple افزود:

“من حدس میزنم با وجود تعداد زیاد شخصیت ها، خیلی از آنها دارن به سرنوشتی میرسن که ما در چند سال گذشته برای آنها آماده کرده بودیم، خیلی ماجراها در حال رخ دادنه، و چشم انداز های زیادی وجود داره که ما از بین اونا انتخاب میکنیم و اتفاق های خیلی خیلی بزرگی از نظر احساسی و فلسفی میفته،”

قسمت آخر فصل، که “خشم” نامیده شده، پانزدهم اپریل از شبکه AMC پخش میشه.

براساس مجموعه کتاب کمیک که توسط Robert Kirkman نوشته و Image Comics آنرا چاپ کرده، تهیه کنندگان اجرایی سریال The Walking Dead ، Scott M. Gimple، Robert Kirkman، Gale Anne Hurd، David Alpert، Greg Nicotero و Tom Luse هستند. سریال The Walking Dead داستان اتفاقات و ماجراهایی رو روایت میکنه که در ماه ها و سال های بعد از یک فاجعه زامبی رخ دادن و همچنین ماجرای گروهی از بازماندگان رو دنبال میکنه که توسط مامور پلیس Rick Grimes رهبری میشون و به دنبال خانه ای امن میگردن.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن