تریلر سریال

آخرین تریلر سریال مورد انتظار The Witcher منتشر شد! (با زیرنویس فارسی)

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه Netflix (نتفلیکس) آخرین تریلر از موردانتظار ترین سریال سال خودش The Witcher منتشر کرد که در بالامی توانید اون رو تماشا کنید. این سریال داستان گرالت اهل ریویا با بازی هنری کویل (Henry Cavill) را روایت می‌کند که حین مبارزه با هیولاها با جادوگری قدرتمند و شاهزاده‌ای جوان آشنا می‌شود و این سه ماجراهای جالبی را در کنار هم پشت سر می‌گذارند.

شبکه نتفلیکس مثل اینکه خیلی به این سریال فانتزی خودش امیدوار است چرا که این سرویس استریم سریال مورد انتظار ویچر را قبل از پخش فصل اول برای فصل دوم نیز تمدید کرده است. فصل دوم این سریال در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد. کاملا منطقی است چرا نتفلیکس این‌قدر روی ویچر سرمایه‌گذاری کرده چون این سریال احتمالا در آینده به Game of Thrones (بازی تاج و تخت) جدید تبدیل شود.

دیگر بازیگران این سریال آنیا شالوترا (Anya Chalotra)، فریا آلن (Freya Allan)، جودی می (Jodhi May)، آدام لوای (Adam Levy)، میمی اندوینی (Mimi Ndiweni)، تریکا ویلسون رید (Therica Wilson-Read)، اما اپلتون (Emma Appleton)، جوئی بیتی (Joey Batey)، لارس میکلسن (Lars Mikkelsen) و آنا شیفر (Anna Shaffer) هستند. فصل اول سریال ویچر در تاریخ ۲۰ دسامبر برابر با ۲۹ آذر پخش خواهد شد.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن