انتخاب سردبیرباکس آفیس

آخرین باکس آفیس منتشر شده در دوشنبه 18 دی

فیلم Texas Chainsaw 3D در اولین هفته ی سال 2013 فراتر از انتظار ظاهر شد و در صدر جدول باکس آفیس این هفته قرار گرفت

جدیدترین جدول باکس آفیس مربوط به هفته ی اول سال نو میلادی منتشر شد.

فیلم Texas Chainsaw 3D ساخته ی کمپانی بزرگ لاینزگیت با درجه بندی سنی بزرگسال (R) با اینکه تعداد سینماهای نمایشش کنترل شده و نسبتا کم بود(2,654) در مقابل فیلمهای جانگوی آزاد شده و هابیت و بینوایان اما توانست در این هفته فروش خوب 23 میلیون دلاری داشته باشد و میانگین فروش بسیار خوب $8,666 هزار دلار را از آن خود کند.
البته چندان مشخص نیست این فیلم در هفته های بعد هم خوب فروش کند یا خیر چرا که معمولا همه ی فیلمها در هفته ی نخست به دلیل حس کنجکاوی بیننده کم فروش نمیکنند چه برسد به این فیلم که از تبلیغات بسیار خوبی قبل از اکران استفاده کرده است.

فروش Django Unchained در امریکای شمالی از مرز 100 میلیون دلار در این هفته گذشت و این فیلم هم $20,082,000 میلیون دلار فروش کرد تا فروش کل آن در امریکا به 106.3 میلیون دلار برسد و دومین فیلم پر فروش این هفته باشد.

 

 

کم کم از سینماهای نمایش اولین قسمت هابیت کم میشود اما با این حال این فیلم هم در این هفته با توجه به گذشت تقریبا 4 هفته از اکران اولیه در جای سوم قرار گرفت و بد ظاهر نشد.
بینوایان تا اینجای کار تقریبا پا به پای جانگوی آزاد شده پیش رفته و در این هفته این فیلم هم از مرز 100 میلیون دلار گذشت و 103,6 میلیون دلاری شد و در این هفته با فروش 16,1 میلیون دلاری در جای چهارم جدول ایستاد.

جمع بندی جدول باکس آفیس:

بیشترین افت فروش در بین ده فیلم اول جدول نسبت به هفته ی قبل مربوط به The Hobbit: An Unexpected Journey و کمترین افت فروش هم مربوط به Lincoln بود که هنوز هم با اقتدار در بین ده فیلم اول هست.
این هفته فروش کل فیلمهای هالیوود نسبت به هفته ی قبل افت -18.3 درصدی داشت و کل فروش برابر با $148,152,000 میلیون دلار بود…

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن