متفرقه

Zoe Saldana به فیلم Guardians of the Galaxy پیوست

سرانجام کمپانی بزرگ Marvel بازیگر نقش زن فیلم مهم و جنجالی اش بنام Guardians of the Galaxy را پیدا کرد . در اوایل ، این کمپانی مشکلات بسیاری برای انتخاب بازیگر نقش اول اش داشت و اسامی بسیاری را منتشر کرد که در اخر هم Chris Pratt برای نقش Peter Quill aka Star-Lord انتخاب شد و پس از انتخاب او ، دیگر گروه بازیگری این فیلم بسیار سریع انتخاب و اعلام شدند ، برای کارکتر دوم این فیلم Drax the Destroyer بین دو گزینه ی Jason Momoa و David Bautista ، کارگردان این فیلم James Gunn  به نظرش David Bautista برای این کارکتر مناسب تر می امد و او را انتخاب کرد . پس از این دو کارکتر تتها یک نقش دیگر می ماند که لازم است تا شخصی انرا بازی کند و ان نیز تنها کارکتر زن این فیلم بنام Gamora می باشد و دو کارکتر دیگر بنامهای Rocket Raccoon و Giant tree Groot مسلما نیازمند بازیگرانی برای صداپیشگی می باشند . بنابراین بسیاری منتظرند تا ببینند چه کسی برای نقش Gamora انتخاب خواهد شد . در روز گذشته نیز چند طرح گرافیکی از تصویر های اینده از این فیلم به اضافه ی چند فیلم دیگر مانند Captain America: The Winter Soldier و Ant-Man به همراه ویدیویی از پایان و اغاز فاز اول و دوم کمپانی Marvel را برایتان منتشر کردیم .

و خبرها حاکی از انست که ستاره ی فیلم Star Trek Into Darkness  بنام Zoe Saldana برای این نقش انتخاب شده است . بسیاری از خبرگزاری ها اعلام کرده اند که Zoe Saldana درحال گفتگو با James Gunn کارگردان Guardians of the Galaxy می باشد تا به گروه این پروژه ی مهم اضافه شود . کارکتری که او قرار است بازی کند Gamora نام دارد که مهارت بسیار بالایی در نبرد های  رزمی دارد که پوستش نیز سبز رنگ می باشد که نژاد او توسط نژادی دیگر بنام The Badoon نابود شده است . و موضوع جالب کارکتر او این می باشد که این کارکتر توسط فرد بسیار خونخوار , ظالم و قدرتمندی بنام Thanos تعلیم و اموزش دیده است که بعد ها Gamora برضد او می شود . و حالا اگر از خودتان می پرسید که Thanos دیگر کیست ، برای اشنایی بیشتر باید اعلام کنیم که Thanos همان کسی می باشد که شما در انتهای فیلم The Avengers با پوستی بنفش رنگ مشاهده کرده اید و شایعاتی منتشر دشه اند که ممکن است دشمن اصلی در فیلم The Avengers 2 نیز خوده او باشد ، بنابراین اگر به این شکل پیش برود باید گفت که این دو فیلم Guardians of the Galaxy و The Avengers  2 به نقاط مشترکی خواهند رسید .

با توجه به همین شایعات است که می توان پیش بینی هایی از داستان فیلم Guardians of the Galaxy داشت . در برخی از سایت ها گفته شده است که در این فیلم ممکن است با کارکتر Sandhurst aka The Controller یا کنترل کننده ی ذهن ملاقات کنیم که در اصل یکی از مریدان اصلی Thanos می باشد ، و به احتمال زیاد کارکتر او نقش منفی اصلی فیلم Guardians of the Galaxy می باشد . کارکتر Sandhurst aka The Controller در داستان های کمیک بوک دارای قدرت در علوم شیمی ، مهندسی و دارای قدرت های کنترل ذهن می باشد . با وجود اینکه اطلاعات زیادی توسط کمپانی مارول بطور رسمی درباره ی چگونگی داستان فیلم Guardians of the Galaxy منتشر نشده است اما اگر به این صورت باشد که اعلام کرده ایم ، یک پل داستانی بین فیلم Guardians of the Galaxy و فیلم The Avengers  2 شکل خواهد گرفت و مسلما اینکار ار کمپانی مانند مارول بعید نمی باشد .

Zoe Saldana علاوه بر این فیلم اگر روند فیلمنامه نویسی James Cameron نیز به خوبی پیش رود ، امکان دارد او را نیز در قسمت های دوم و سوم Avatar مشاهده کنیم . بزودی در کشور بریتانیا مراحل فیلمبرداری فیلم Guardians of the Galaxy اغاز خواهد شد و این فیلم در تاریخ 1 آگوست 2014 اکران خواهد شد .

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن