اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

همبازی شدن Zac Efron و James Hetfield رهبر گروه Metallica (تصاویر جدید اضافه شد)

معمولا آدمای زیادی انتظار ندارن که اسم های Zac Efron و James Hetfield رو کنار هم ببینن، چه برسه که این دو نفر تو یک فیلم بازی کنن. اما ما در سال ۲۰۱۸ عکسی رو میبینیم که رهبر گروه Metallica در عکس های پشت صحنه از فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile و در کنار Efron و کارگردان Joe Berlinger، قرار داره.

Hetfield، در اولین تجربه بازیگری درام خودش، به گروه بازیگران فیلم بیوگرافی Ted Bundy ملحق میشه. Hetfield قبلا با Berlinger کار کرده، اما برای مستند Metallica به اسم Some Kind of Monster بوده.

تصویری جدید زیر از فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile و James Hetfield را در نقش مامور پلیس به اسم Bob Hayward و Zac Efron را در نقش Ted Bundy نشون میده. در واقعیت نیز مامور Hayward اولین کسی بود که Bundy رو دستگیر کرد؛ بعد از اینکه به درستی به اون شک کرده بود و فکر میکرد جرمش بیشتر از دزدی در سال ۱۹۷۵ ه. دیدن Hetfield بدون ریش و با تتوهای پوشیده شده، جالبه، و همچنین عجیبه که اونو بدون گیتار گیبسون و در لباس پلیس ببینیم.

Extremely-Wicked-James-Hetfield-Metallica-Photo-Ted-Bundy

گروه Metallica در حال اجرای تور جهانی Self-Destruct هستن و James Hetfield از اجرا کردن به روی صحنه مرخصی گرفته و به جلوی دوربین فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile، به کارگردانی Joe Berlinger اومده. این دو نفر در سال ۲۰۰۴ بر روی مستند Some Kind of Monster کار کردن که نشون میداد گروه Metallica به عنوان یک گروه موسیقی جه تغییراتی رو تجربه کرده. Hetfield به موسسه توانبخشی رفت و بیس زن قدیمی گروه به اسم Jason Newsted، زمانی که درگیر ضبط قطعه St. Anger بودن، گروه رو ترک کرد. صحنه های درام زیادی توی اون مستند بود، ولی همونطور که قبلا هم گفتیم، این اولین نقش درام James Hetfield هستش.

اوایل امسال اولین عکس از Zac Efron در نقش یک قاتل زنجیره ای، Ted Bundy در فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile پخش شده بود. بعضی از طرفداران Efron از اینکه این بازیگرهمچین قراردادی رو امضا کرده کمی شوکه شدن و معمولا اونو مثل سریال هایی که در زمان نوجوونی بازی کرده و محبوب قلب خیلی از دختران بوده، میببینن تا یک قاتل زنجیره ای بدنام. اما خب همه اینها جزئی از نقشه ست. Ted Bundy هم مردی متواضع بوده که حتی بعضی ها اونو جذاب میدونستن که خب به Efron میخوره و همچنین یک تصمیم بازیگری درست بوده که شخصیت اون در ابتدا دوست داشتنی نشون داده شه.

هنوز خبری از زمان اکران فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile  در دسترس نیست، اما میتونه به همین زودی و در اواخر سال جاری، این اتفاق بیفته. James Hetfield به تور Metallica در اروپا برگشته و این تور بزرگ جهانی رو ادامه میده…

آپدیت جدید

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن