اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

تصویر جدید از Wonder Woman 1984 و بازگشت Chris Pine

کمپانی Warner Bros به طور رسمی اعلام کرد که تولید فیلم Wonder Woman 1984، دنباله فیلم Wonder Woman که سال گذشته در باکس آفیس جهانی ۸۲۲ میلیون دلار فروخت را آغاز کرده است. همانطور که قبلا گفته شده بود قرار است ستاره سینما Kristen Wiig در نقش The Cheetah و در کنار Pedro Pascal هنرنمایی کند. Chris Pine هم در نقش Steve Trevor به ایفای نقش خواهد پرداخت.

به گزارش آریافیلم ، تهیه کنندگی فیلم بر عهده Charles Roven، Deborah Snyder، Zack Snyder، Patty Jenkins، Stephan Jones و Gal Gadot خواهد بود و Rebbeca Roven Oakley، Richard Suckle، Wesly Coller،  Geoff Johns و Walter Hamada تهیه کنندگی اجرایی کار را بر عهده خواهند داشت.

افرادی که پشت دوربین خواهند بود تعدادی از تیم قبلی Wonder Womans مانند Mattew Jensen کارگردان هنری، Alain Bonetto طراح تولید و نامزد جایزه اسکار فیلم Amelie و Lindy Hemming طراح لباس و برنده جایزه اسکار (فیلم Topsy-Turvy) خواهد بود. تدوین فیلم بر عهده تدوینگر نامزد اسکار Richard Peardon-United 93 است و تولید فیلم در واشینگتن دی‌سی، ویرجینیا، آلکساندریا، انگلیس، اسپانیا و جزایر قناری اتفاق خواهد افتاد.

این فیلم که قرار است در اول نوامبر ۲۰۱۹ اکران شود بر اساس شخصیت خلق شده توسط William Moulton Marston در کتاب های کمیک منتشر شده توسط کمپانی DC ساخته می شود و توسط کمپانی Warner Bros پخش جهانی خواهد شد.

Wonder Woman 1984 Wonder Woman 1984

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن