اخبار روز سریالهامعرفی سریال

Vincent D’Onofrio به فصل سوم سریال Daredevil باز می گردد

Marvel اعلام کرده که Vincent D’Onofrio برای فصل سوم Marvel’s Daredevil به عنوان Fisk ملقب به The Kingpin بازخواهد گشت. D’Onofrio یک شخصیت اصلی فصل اول سریال بود و در فصل دوم حضور کمرنگی داشت.

به گزارش آریافیلم، Jeph Loeb، صدابردار و سرپرست Marvel Television گفته است: “Vincent یک بازیگر استثنایی است که جدیت باورنکردنی ای به Fisk میدهد و باز خواهد گشت.”

D’Onofrio در فصل جدید به Charlie Cox (بازیگر Matt Murdock/Daredevil) و Deborah Ann Woll (بازیگر Karen Page) و Elden Henson (بازیگر Foggy Nelson) خواهد پیوست.

Erik Oleson (فیلم های Kings و The Man in the High Castle) شورانر جدید سریال خواهد بود. این اولین کار ابر قهرمانی اون نیست. اون چندین اپیزود از سریال Arrow از شبکه CW  را نویسندگی کرده است. Oleson بعد از Douglas Petrie و Marco Ramirez، که در فصل دو دستیار شورانر بودن، سومین شورانر سریال خواهد بود. Steven DeKnight شورانر فصل اول بود.

فصل سوم Marvel’s Daredevil امسال فیلمبرداری و در سال ۲۰۱۸ از شبکه Netflix پخش خواهد شد.

مدیران اجرایی فصل سوم سریال Marvel’s Daredevil همان شورانر سریال یعنی Erik Oleson هست در کنار Drew Goddard (فیلم The Cabin in the Woods) و Jeph Loeb و Jim Chory. سریال Marvel’s Daredevil تهیه شده توسط Marvel Television با همراهی ABC Studios می باشد که برای شبکه Netflix ساخته شده است.

فصل دوم سریال Marvel’s Daredevil و سریال Marvel’s The Defenders با هنرنمایی Charlie Cox به عنوان Matt Murdock (مردی که نمیترسد) و Deborah Ann Woll به عنوان Karen Page و Elden Henson به عنوان Foggy Nelson و Scott Glenn به عنوان Stick و Rosario Dawson به عنوان Claire Temple پخش شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن