تیزر سریال Light as a Feather
شبکه Hulu اولین تصاویر از سه اپیزود اول سریال درام ترسناک جدیدش Light as a Feather را که در تاریخ ۱۲ اکتبر پخش می شود منتشر کرد. سه اپیزود اول به شرح زیر است:

اپیزود ۱ به نام Stiff as a Board: چهار دوست صمیمی یک دختر خجالتی تازه وارد را به جشن هالووین دعوت می کنند اما آن ها هنگامی که دختر به آنها پشنهاد یک نسخه ی پیچیده از بازی Light as a Feather به نام Stiff as a Board را می دهد از تصمیم خود برای دعوت دختر پشیمان می شوند.

اپیزود ۲ به نام Pretty as a Picture: جشن تولد ۱۸ سالگی Olivia است و McKenna با Henry که Olivia مدت زیادی است به او علاقه دارد به جشن می آید. اما یک کشف تکان دهنده آن شب را تغییر می دهد.

اپیزود ۳ به نام Dead as a Doornail: در این قسمت Trey جزئیات شگفت انگیز جدیدی را درباره ی جشن Olivia فاش می کند.

Light as a Feather یک سریال ترسناک ۱۰ قسمتی است که ماجرای ۵ دختر نوجوان که یک بازی به ظاهر بی خطر به نام Light as a Feather, Stiff as a Board را در یک جشن تولد خسته کننده انجام می دهند ولی ناگهان چیزی اشتباه پیش می رود و  دخترها شروع به مردن در راهی که قابل پیش بینی بود می کنند و بازماندگان مجبور به فهمیدن این قضیه می کنند که چرا آنها هدف قرار گرفتند و اینکه آیا آن نیروی شیطانی که شکارشان می کند یکی از خودشان است یا نه.

بازیگران این سریال ترسناک Hulu شامل Liana Liberato درنقش McKenna و Haley Ramm در نقش Violet و Ajiona Alexus در نقش Candace و Brianne Tju در نقش Alex و Peyton List در نقش Olivia و Dylan Sprayberry در نقش Henry و Jordan Rodrigues در نقش Trey و Brent Rivera در نقش Isaac و Dorian Brown Pham در نقش Deb می شوند.

این سریال اقتباسی از رمان Zoe Aarsen به نام Light as a Feather, Stiff as a Board است که در رسانه ی اجتماعی Wattpad منتشر شدد. شورانر، تهیه کننده و سازنده ی این سریال R. Lee Fleming Jr است. تهیه کنندگان سریال   AwesomenessTV, Aron Levitz  و Eric Lehrman به همراه Kelsey Grammer, Brian Sher و Stella Bolochnikov و Jordan Levin هستند. تهیه کنندگان اجرایی این سریال نیز Shelley Zimmerman, Joe Davola, Brett Bouttier و Bloodlist’s Kailey Marsh می باشند.

بستن