تریلر فیلم Zero
اولین تریلر فیلم مورد انتظار Zero با بازی شاهرخ خان (Shah Rukh Khan) سرانجام روز گذشته و در روز تولد وی منتشر شد…

به گزارش آریافیلم، Aanand L Rai کارگردانی این فیلم رو به عهده داره و از سایر بازیگران نام آشنای آن می توان Anushka Sharma و Katrina Kaif را نام برد که در این تریلر طولانی سه دقیقه ای شاهد حضور  شاهرخ خان در نقش Bauua Singh ـه ۳۸ ساله و کوتاه قدی هستیم که دنبال زن میگرده و Sharma در نقش زنی که روی ویلچره و از فلج مغزی رنج میبره و Katrina Kaif ای که بنظر میاد یه ستاره سینماست.

تاریخ اکران فیلم ۲۱ دسامبر برابر با جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ خواهد بود و در زیر توجه شما رو جلب میکنیم به صحبتهای بازیگران و عوامل فیلم در مراسم رونمایی از تریلر :

زمانی که درمورد دیپیکا و رنویر و عروسیشان از شاهرخ خان سوال شد او یادی از سری دیوی و مادهوری کرد دو ستاره زنی ک در دوره اول بااو همبازی شدند و ازدواج کرده بودند و سپس یادی از دوره دوم زنانی  کرد ک بااو همبازی شدند و انها هم ازدواج کردند و رفتند و حالا نسل  سوم از این خانمهای نقش مقابلش درحال ازدواج کردن هستند و این یک مسیله عاطفی برای شاهرخ خان است.

شاهرخ خان در ادامه گفت: دعای خیر من همراه دیپیکا و رنویر است .من به دیپیکا زنگ زدم و گفتم امیدوارم در مراسم ازدواج و عروسیت مثل من خوشحال باشی .عشق و علاقه و دوست داشتن من تقدیم به دیپیکا و رنویر و امیدوارم انها یک زندگی شاد با هم داشته باشند

شاهرخ خان: من از انوشکا درستی و صداقت را اموختم،او بسیار صادقانه ودرست عمل میکنه و پیش میره،اون بطور مستقیم ب من اشاره میکند این کیفیتی است ک من ندارم.کاترینا نیز ماهیتی شگفت انگیز و بخشنده داره.من بخشیدن رو از کاترینا یاد گرفتم

زمانی ک از شاهرخ خان‌پرسیده شد چکاری در  روز تولدش انجام میدهد گفت: من فقط ب اشخاص میگم هرگز نباید در زندگی چیزی را داشته باشند هیچ چیز نباید برای شما باشد،خوش شانس ترین فر  در دنیا هرگز چیزی را برای تودش نداشته است حتی من هم هیچ چیزی ندارم من بخاطر خانواده ام زندگی میکنم حمام‌میکنم چون برای سلامتی خوبه و باافرادی ک احساس خوشحالی میکنند ملاقات میکنم.من امروز فرصتی برای ارتباط با رسانه ها دارم و من خوشحالم ک امروز هیچ کار خاصی را انجام نخواهم داد.من عاشق این واقعیت هستم ک هنوز بسیاری از مردم من رو دوست دارند این خوبه پس من خوبم.

شاهرخ خان : زمانی ک اناند رای داستان زیرو را برای کاترینا کیف خواند سلمان خان نیز انرا شنیده بود سپس سلمان خان گفت میخواد داستان رو کامل بشنوه سپس وقتی فهمید من بخشی از این فیلم‌هستم و قصد دارم انرا بازی کنم او گفت من هم قطعا در این فیلم خواهم بود و یک اهنگ در آن اجرا خواهم کرد و این از شایستگی و دوست داشتنی بودن او بود.

آنوشکا شرما:من ده سال است در بالیوود زندگی میکنم و برای اولین باز ده سال پیش با شاهرخ خان وارد شدم و حالا ده سال میگذرد و من در ۲۰۱۸ یک فیلم دیگر بااو بازی میکنم این خیلی ویژه وزیباست  و یک دایره کامل زندگی است.

کاترینا کیف : چیزی ک من در زیرو بازی کردم متفاوت تر از شخصیت خودم است. درواقع حرفه همان است اما شخصیت آن نیست.این یک سفر باور نکردنی بود یک سفر جدیدک چیزهای زیادی را آموختم .اقای اناند درانجا بود این فیلم یک چیز‌متفاوت و ویژه بود

کاترینا درمورد بازی  با شاه گفت: این خیلی سخت و غیر و معمول بود.معادله طبیعی ک‌ما داریم یک معاده متفاوت از روی پرده نقره ای است شخصیت پرجنب و جوش است و احساس نمیکند او کوتاه است و این فقط یک کار فنی بود.

انوشکا شرما: من درزیرو نقش شخصی را دارم‌ک‌مبتلا ب فلج مغزی است پس تنها کاری ک باید انجام دهد تمرکز برروی ویلچرش است.من تمام وقت باید روی صندلی مینشستم.بعنوان یک بازیگر شما همیشه میخواهید نقشهای چالشی داشته باشید. برای من خیلی سخت بود من خیلی عصبی بودم چون‌نمیخواستم از پس این کارکتر برنیام.ما هرکاری در این فیلم انجام دادیم برای اولین بار بود و این اعتماد بنفس رانشان میدهد.اناند جوری رفتار میکند ک گویی عاشق است و شما از کار کردن بااو خسته نمیشوید و اصلا احساس نمیکنید در حال کار کردن هستید همه چیز سخت بود اما او واقعا ساده و راحت بود

من اولین فیلمم ۱۲ دسامب  با شاهرخ خان اکران شد و حالا پس از ده سال ۲۱ دسامبر مجددا با شاهرخ فیلمم اکران میشود این یک چرخه عاطفی در زندگی‌من است و همه چیز با صفر دوباره شروع میشود پس‌من هیجان زده و خوشحالم و امیدوارم مجددا همان عشق و تحسین از شاهرخ خان را داشته باشم.

شاهرخ خان : لحظاتی بود ک‌ما برای ادامه ساختن فیلم زیر  شک و تردید داشتیم اما فقط بخاطر اناند بود ک ما میتوانستیم و ادامه دادیم. اون ب ما اطمینان میداد. بعنوان یک بازیگر من ناامید میشم ،خوشحال میشم،غمگین میشوم، و اگر بخاطر انوشکا و کاترینانبود من نمیتونستم این کاررو انجام بدم انها بسیار ب من نزدیک هستند در حدی ک گاهی اوقات من انها را سرزنش میکنم.

شاهرخ خان: همه ما گاهی اوقات حس میکنیم صفر هستیم.مثلا من از ابرام خواستم با من بشینه واون‌نیومد و من احساس صفر بودن کردم احساس کردم پدر بد هستم(باخنده).اعتماد ب نفس بدترین چیز است گاهی اوقات حس میکنم ب اندازه کافی خوب نیستم و بنابراین هرروز ب سختی کار میکنم.

شاهرخ خان : من همیشه احساس میکنم یک بازنده هستم .چند روز پیش اقای عامرخان را دیدم و او ازمن پرسید شاهرخ چرا همیشه اینگونه فکر میکنی بعد از گفت و گو بااو متوجه شدم ک او ب همان شیوه فکر میکند (bollywoodhills)

 

بستن