تریلر فیلم Unfriended: Dark Web
اولین تریلر Unfriended: Dark Web بالاخره منتشر شد. این فیلم با محوریت موضوع اینترنت ساخته شده است. این شبه-دنباله موضوع خود را از فیلم اصلی خودش وام گرفته ولی با این حال داستان فیلم حول و حوش  موضوع کاملا جدیدی می چرخد و بیشتر در عصر حاضر و بر روی صفحات کامپیوتر در حال اتفاق است. این بار فیلم درباره گروهی از یک جمع دوستانه دانشگاهی است که به طور اتفاقی لپ تاپی را به دست می آورند و وقتی آن را باز می کنند رد یک گروه زیرزمینی تبهکار در اینترنت را می زنند.

به گزارش آریافیلم ، فیلم اصلی در سال ۲۰۱۴ بسیار هوشمندانه ساخته شده بود و به نظر می رسد که دنباله آن نیز همین مسیر را در پیش گرفته باشد. Dark Web  امسال در SXSW برای نخستین بار به نمایش درآمد که در آنجا نقدهای مثبتی را درباره داستان خود و موضوع جنون عصر اینترنت دریافت کرد. این فیلم برخلاف فیلم اصلی سرگرم کننده نیست و تریلر منتشر شده شامل صحنه هایی است که شما را به اندازه کافی به هیجان واخواهد داشت. با دیدن این فیلم دیگر این موارد را به خاطر خواهید سپرد که، وب‌کم های لپ تاپ تان را بپوشاند، در فضاهای ناشناخته اینترنت سرک نکشید و اگر لپ تاپی را به طور تصادفی پیدا کردید آن را پیش خودتان نگه ندارید و آن را به پلیس تحویل دهید.

نویسنده و کارگردان The Grudge یعنی Steven Sucso فیلم نامه نویس معروف، در این فیلم حضور خواهد داشت و ستارگانی مانندBetty Gabriel, Colin Woodell ، Betty Gabriel, Colin Woodell و Connor Del Rio در آن حضور خواهند داشت و قرار است ۲۰ جولای بر روی پرده سینماها به نمایش در آید. تریلر آن را در زیر ببینید.

و این هم خلاصه ای از داستان فیلم:

فیلم Unfriended: Dark Web در ژانر وحشت، فیلمی است به تهیه کنندگی تهیه کننده فیلم هایی مانند GET OUT، HAPPY DEATH DAY ، و THE PURGE. زمانی که یک جوان ۲۰ ساله، کشِ فایل های مخفی شده در لپ تاپ جدید خود پیدا می کند، او و دوستانش به طور ناخواسته وارد ماجرایی در دنیای اینترنت می شوند. آنها بلافاصله متوجه می شوند که کسی آنها را می پاید و هر حرکت آنها را از طریق دوربین لپ تاپ می بیند و این شروعی است بر اتفاقات دیگری در ادامه داستان.

 Unfriended: Dark Web  Unfriended: Dark Web

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن