تریلر فیلم The Little Stranger
کمپانی Focus Features اولین تریلر فیلم The Little Stranger، یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۱۸ به کارگردانی Lenny Abrahamson کارگردان فیلم تحسین شده ی Room را منتشر کرد. نویسنده ی فیلم Lucinda Coxon که نویسندگی The Danish Girl را نیز برعهده داشته است، داستان فیلم را از روی رمانی با همین نام نوشته ی Sarah Waters به نگارش درآورده است. داستان در مورد دکتر Faraday (با بازی Domhnall Gleeson) و اتفاقاتی است که در تابستان ۱۹۴۸ برای او رخ می دهد. از او درخواست می شود به ملاقات بیماری در Hundreds Hall و در خانه ای که مادرش قبلا در آن جا کار می کرده برود. اما پس از ملاقات او با خانواده ی مرموزی که در آن خانه زندگی می کنند، اتفاقات شومی رخ می دهد.

با اینکه تریلر تا حدودی داستان را لو می دهد، ولی این فیلم که درباره ی تقابل علم و اعتقادات است به عنوان داستانی ترسناک پتانسیل فروش خوبی دارد.

حضور Abrahamson به عنوان کارگردان تا حدودی غافلگیر کننده است، اما او کارگردانی همه کاره است و به نظر می آید این فیلم، فیلم دلهره آور و خوبی از کار دربیاید. این فیلم از نقش آفرینی های فوق العاد و شخصیت های پیچیده نیز بهره می برد. قطعا چنین گروهی فوق العاده خواهد بود، و باید منتظر ماند و دید این فیلم چه سورپرایزهایی برایمان خواهد داشت.

از بازیگران دیگر فیلم می توان به Ruth Wilson, Will Poulter و Charlotte Rampling اشاره کرد. این فیلم در تاریخ ۳۱ آگوست در سینماها اکران خواهد شد.

در خلاصه ی فیلم آمده است:

The Little Stranger داستان دکتر Faraday، پسر یک خدمتکار را بیان می کند که زندگی محترمانه ای را به عنوان دکتر می گذراند. در طول تابستان گرم ۱۹۴۸، از او درخواست می شود به ملاقات بیماری در Hundreds Hall و در خانه ای که مادرش قبلا در آن جا کار می کرده برود. این تالار بیش از ۲۰۰ سال سرپناه خانواده ی Ayres بوده است. اما اکنون در حال زوال است و ساکنانش یعنی مادر،‌پسر و دختر توسط موجودی شوم آزار داده می شوند. وقتی دکتر Faraday بیمار جدیدش را ملاقات می کند، روحش هم خبر ندارد که چطور داستان این خانواده با زندگی او گره خواهند خورد.

The Little Stranger The Little Stranger

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن