تریلر فیلم The Favourite
کمپانی Fox Searchlight اولین تریلر فیلم The Favourite ساخته فیلمساز یونانی Yorgos Lanthimos را منتشر کرد. این فیلم با داشتن بودجه زیاد توانسته است سه بازیگر زن مطرح هالیوود یعنی Olivia Colman که نقش Queen Anne در زمان حکمرانی و سلطنت وی در قرن ۱۸ را بازی می کند، Emma Stone و بازیگر مورد علاقه Lanthimos یعنی Rachel Weisz به ترتیب نقش یک خدمتکار و یک مشاور را دارند که در جنگ بین انگستان و فرانسه به نفع ملکه عمل می کنند.

کار Lanthimos از جنس کارهایی است که می توان آن را دلپذیر نامید، اما تریلر فیلم جدید او مسلما همه آن چیزهایی که در فیلم The Lobster در سال ۲۰۱۵ و در فیلم سال پیش The Killing of a Sacred Deer دیدیم (احتمالا به جز یک Colin Farrell سیبیلو) خواهد داشت. فیلم پر است از تصاویر درهم و برهم و تکان دهنده‌ای که به نحو وسواس گونه و رشته مانند در درون به هم کات خورده اند. در یک صحنه یک مرد بدون لباس را می بینیم که در حال کندن پوست میوه است. این تصویر بسیار ناخوشایند و ترسناک است و صادقانه بگویم که ما با این شیوه عجیب و رازآلود ولی خوشایند Lanthimos سرکیف می آییم.

در The Favourite همچنین شاهد حضور بازیگرانی مانند Nicholas Hoult، Joe Alwyn و Mark Gatiss است. فیلم که توسط Deborah Davis  و Tony McNamara نوشته شده قرار است ۲۳ نوامبر ۲۰۱۸ بر روی پرده سینماها برود.

در خلاصه رسمی داستان آمده است:

در اوایل قرن ۱۸ انگلیس در جنگ با فرانسه است. با این حال، مسابقه اردک ها و خوردن آناناس همچنان رونق دارد. ملکه Anne (با بازی Olivia Colman) که بسیار لاغر و نحیف  است تخت پادشاهی را تصرف می کند و دوست نزدیک او Lady Sarah (با بازی Rachel Weisz) زمانی که وضعیت بیماری ملکه عود می کند و خلق و خویش تغییر می کند به جای او بر کشور حکمرانی می کند. زمانی که خدمتکار جدید Abigail (با بازی Emma Stone) از راه می رسد زیبایی و دلربایی او خوشایند Sarah واقع می شود. Sarah Abigail  را زیر بال و پر خودش می گیرد و Abigail  شانسی دوباره برای بازگشت به ریشه های اشرافی خود پیدا می کند. در حالی که سیاست جنگ برای Sarah نوعی هدر دادن وقت و زمان به نظر می آید Abigail  آرام آرام خود را آماده نزدیک شدن به ملکه و همراهی او می کند. دوستی آن دو به Abigail این اجازه را می دهد تا رویاهای خود را واقعیت ببخشد و کسی نمی تواند در این کار سد راه او شود.

favourite

favourite

favourite

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن