تریلر فیلم The Darkest Minds
۲۰th Century Fox  یک تریلر جدید از فیلم علمی-تخلیی The Darkest Minds منتشر کرد که هرچه بیشتر از داستان این اقتباس هیجان انگیز YA (مخصوص جوانان) پرده می بردارد. داستان فیلم براساس کتابی به همین عنوان و در جهانی اتفاق می افتد که تقریبا همه بچه های آن به وسیله یک بیماری طاعون از بین رفته اند. اما آنهایی که باقی مانده اند نیروهای خاصی به دست می آورند. Ruby (با بازی Amandla Stenberg) دختر ۱۶ ساله ای است که ممکن است قدرتمندترین فرد در بین دوستان خود باشد و ما زمانی متوجه این موضوع می شویم  که بچه ها به طور مرموزی شروع به بهتر کردن توانایی های خود می کنند. زمانی که او و دوستانش متوجه می شوند که فرار کردن دیگر کافی نیست، به شهر بر می گردند و شروع به مقاومت در برابر افراد بزرگسالی می کنند که به آن ها خیانت کرده اند.

این فیلم علمی-تخیلی، نشانه هایی از تکنیک های کارگردانی Jennifer Yuh Nelson در ژانر لایو-اکشن را دارد، کسی که پیش از این توانسته بود با موفقیت فیلم هایی مانند Kung Fu Panda ۲  و Kung Fu Panda 3  را کارگردانی کند و این تازه بعد از زمانی بود که او در دنیای انیمیشن فعالیت می کرد. این تیزر جدید، دنیایی منحصر بفرد و هیجان انگیزی را به نمایش می گذارد. در واقع می توان این فیلم را به نوعی اسپین آف X-Men در نظر گرفت. واقعا برای دیدن آن هیجان زده ایم.

در خلاصه رسمی داستان The Darkest Minds آمده است:

زمانی که بچه ها توانایی های جدید خود را قوی تر می کنند، آن ها از طرف حکومت به عنوان تهدید شناسایی و دستگیر می شوند. Ruby دختری ۱۶ ساله، یکی از آن نوجوانان قدرتمندی است که از کمپ خود فرار می کند و به گروهی از جوانان فراری که به دنبال پناهگاه امنی هستند می پیوندد. به زودی این گروه متوجه می شوند که در دنیایی که افراد بزرگسال قدرت را در دست دارند و به آن ها خیانت کرده اند، فرار فایده ای ندارد و آنها باید مقاومت کنند تا با استفاده از قدرت گروهی خود قدرت را پس بگیرند.

 the-darkest-minds

 the-darkest-minds

 the-darkest-minds

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن