تریلر فیلم The Children Act
در فیلم درام The Children Act به کارگردانی ریچارد ایر (Richard Eyre کارگردان فیلم Iris)، اما تامپسون (Emma Thompson) باید در مورد سرنوشت نوجوان مذهبی ای که از دریافت خون برای درمان بیماری اش ممانعت می کند، تصمیم بگیرد.

۲۵ سال از بردن جایزه بهترین بازیگر زن آکادمی اسکار در فیلم هواردز اند (Howard’s End) توسط اما تامپسون می گذرد که امسال انتظار آن می رود به خاطر بازی در فیلم The Children Act نیز فرصت دیگری برای دریافت این جایزه داشته باشد.

این فیلم که اقتباسی از رمان ایان مک ایوان (Ian McEwan) و به کارگردانی ریچارد ایر می باشد در مورد دو محور اساسی جامعه مدرن، مذهب و قانون به طور صریح صحبت می کند. با نگاهی بر تریلر مهیج فیلم می فهمیم که تامپسون نقشی چالش برانگیز و فیلمنامه ای در خور استعداد فوق العاده اش بر عهده دارد.

اما تامپسون، برنده ی دو جایزه اسکار، در این فیلم نقش قاضی بلند پایه ای به نام Fiona Maye ایفا میکند که باید درمورد مرگ و زندگی پسر نوجوانی تصمیم بگیرد. در حین ماجرای یکی از چالش برانگیزترین پرونده های طول دوران کاری اش، شوهرش Jack، با بازی استنلی توچی (Stanley Tucci)، موضوعی شوکه کننده را فاش می کند که Fiona درگیر یک بحران احساسی می شود. این پرونده درمورد Adam پسری ۱۷ ساله با بازی فیون وایتهد (Fionn Whitehead بازیگر فیلم دانکرک (Dunkirk)) است که از بیماری لوکمی (سرطان خون) رنج می برد ولی به دلیل اعقادات دینی اش (شاهدان یهوه شاخه ای از مسیحیت) از دریافت خون اهدایی ممانعت میکند. Fiona دست به تصمیم غیرعادی ای میزند. او به ملاقات Adam در بیمارستان میرود و به مرور ارتباطی بسیار عمیق بین شان شکل می گیرد که باعث می شود هر دو آنها در باورهای خود دچار تردید شوند.

بستن