تریلر فیلم Summer of 84
دو کمپانی Gunpowder و Sky به تازگی تریلری از فیلم جدید ۸۴ Summer of  را منتشر کردند که رجوعی به داستان های Coming-of-age (داستان هایی از بزرگ شدن افراد) به همراه یک پیچش از نوع قتل است. ۸۴ Summer of، داستان یک گروه از دوستان نوجوان را در تابستان سال ۱۹۸۴ دنبال می کند که گمان می کنند یکی از همسایگانشان یک قاتل سریالی در حال فرار است. فیلم توسط کارگردانان فیلم Turbo Kids یعنی RKSS (شامل: François Simard و Anouk Whissell و Yoann-Karl Whissell) کارگردانی می شود و شباهت های آن به Stranger Things غیر قابل انکار است. مثل یک ترکیب از Stranger Things و Disturbia می ماند.

هنگامی که فیلم در اوایل امسال در Sundance پخش شد، نقد های متفاوتی را به همراه داشت مثلا خبرنگار سایت Collider آن را به “بدترین ورژن از Stranger Things” تشبیه کرد اما کسانی هم بودند از آن استقبال کردند و بی شک این نقد ها فرد به فرد متفاوت است پس با تماشای تریلر در بالا نظر خودتان را به ما بگویید. فیلم برای من یک فضای ترسناک دهه هشتادی (میلادی) دارد که مرا مشتاق تماشای آن می کند.

بازیگران شامل: Graham Verchere، Judah Lewis، Cory Gruter-Andrew،  Caleb Emery، Tiera Skovbye و Rich Sommer می شوند و فیلم از ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) بر روی پرده سینما ها رفته و در تاریخ ۲۴ آگوست (۲ شهریور) بر روی Digital HD قابل تماشا است.

خلاصه داستان (رسمی) ۸۴ Summer of:

تابستان ۱۹۸۴ ، بهترین زمان برای ۱۵ ساله و سر به هوا بودن. اما زمانی که Davey Armstrong، نظریه پرداز محله شک می کند که شاید افسر پلیس محله شان در واقع همان قاتل سریالی در اخبار باشد، او و سه تا از بهترین دوستانش آغاز به تحقیقاتی می کنند که به سرعت خطرناک می شود.

summer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن