تریلر فیلم Mandy
RLJE Films اولین تریلر فیلم Mandy را منتشر کرد. فیلم داستان زوج Red (با بازی Nicolas Cage) و Mandy (با بازی Andrea Riseborough) را دنبال می کند که زندگی آرامشان توسط یک رهبر فرقه روانی (با بازی Linus Roache) مختل شده است. زمانی که او Mandy را می دزدد و سعی در تصاحب جان و روح او می کند این وظیفه ی Red است که همسر خود را با غوطه ور شدن در یک فرار کابوس وار نجات دهد.

زمانی که فیلم در Sundance پخش شد آن را از دست دادم و فقط تعریفش را شنیده بودم. به نظر می رسد مردم از صحبت درباره ی این فیلم خسته نمی شوند و حالا پس از دیدن این تریلر می توانم بفهمم که چرا. دیوانه وار است،به بهترین شکل ممکن دیوانه وار است و یک نمایشنامه عالی برای Cage است تا آن روی دیوانه تر خود را در قالب یک فرد با خدا نشان دهد. و حتی اگر هم یک بازی عالی را از خود نشان ندهد باز هم او در حال مبارزه با یک فرد دیگر است و همین به تنهایی ارزش پرداخت هزینه را دارد.

در حالی که این فیلم احتمالا برای بیشتر تماشاگران که مطمئن نیستند کدام فیلم Cage ارزش وقتشان را دارد خارج از رادار قرار میگیرد اما برای من تماشای آن در اولویت است و مطمئم بسیاری از مردم دیگر هم می خواهند ببینند که دلیل این همه آشوب و هیاهو چیست.

فیلم در ۱۴ سپتامبر بر روی پرده های سینما، VOD و Digital HD قابل تماشا است. گروه بازیگران فیلم Mandy شامل Ned Denny،Olwen Fouéré،Richard Brake و Bill Duke نیز می شود.

خلاصه داستان (رسمی) :

زندگی آرام زوج جانسپار Red (با بازی Nicolas Cage) وMandy (با بازی Andrea Riseborough) هنگامی که یک فرقه مذهبی کابوس وار و رهبر دیوانه شان(Linus Roache) تلاش می کنند روح و جان Mandy را تصاحب کنند دچار پیچشی تاریک می شود. این تهاجم شوک آور به این زوج بی گناه منجر به یک انتقام خونین، دیوانه وار و خیالی می شود.

mandy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن