تریلر فیلم Goosebumps 2: Haunted Halloween
یک حقیقت که همه دنیا آن را قبول دارند این است که هیچ کس مثل Slappy نمی تواند هالووین را اجرا کند، واقعیتی که پوستر و تریلر جدید Goosebumps 2: Haunted Halloween نیز بر آن صحه می گذارد. مراسم ترسناک هالووین ماه اکتبر همچنان ایده فیلم اصلی دنباله فیلم Goosebumps خواهد بود، به طوری که دوباره می توان شاهد کارهای ترسناک نویسنده معروف R.L. Stine بود.

این فیلم ترسناک که در سبک و سیاق کارهای Stine است، دیگر از بازیگر سینما Jack Black که در فیلم اصلی آن بازی می کرد بهره نخواهد برد، اما ستاره فیلم های ترسناک Jeremy Ray Taylor را به عوامل خود اضافه کرده است. البته Taylor سال گذشته با بازی در نقش Ben Hanscom (به عنوان یک تاریخ شناس) در IT سر زبان ها افتاد. اما به نظر نمی رسد که این بازیگر تنها چیزی باشد که Goosebumps 2 از این فیلم ترسناک مختص بزرگسالان به اجاره گرفته باشد، بلکه خانه گردوخاکی و رها شده R.L. Stine  نیز در تریلر فیلم طنینی از خانه ای در خیابان Neibolt  فیلم IT دارد.

این بدین معنا نیست که ما از اینکه فیلم در ژانر بزرگسالان ساخته شده ناراحتیم ولی از طرفی نیز نمی توانیم علاقه خود را به دیدن یک فیلم ترسناک درباره بچه ها مخفی کنیم به ویژه تماشای فیلمی شبیه آن دست فیلم های ترسناک که در اواسط دهه ۹۰ در ژانر کودک شاهد آنها بودیم. این یکی از ژانرهای مورد علاقه همه ما است. و مطمئنا همه این سری فیلم ها براساس کتاب هایی نوشته شده است که سال ها قبل یادمان رفته بود که دوباره آن ها را به قفسه کتاب هایمان برگردانیم. اما فیلم اول که توسط Rob Letterman کارگردانی شد و Dylan Minnette نیز در آن ایفای نقش کرده بود، گرچه از نظر ترسناک بودن کمی بی خطر بود اما چنان افسونی داشت که واقعا عالی بود. حالا که Ari Sandel کارگردانی دنباله جدید را بر عهده گرفته است- با فیملنامه ای از Rob Lieber– اما تریلر آن مثل همیشه امیدوار کننده است.

بازیگرانی همچون Ken Jeong، Chris Parnell و Wendi McLendon-Covey در آن ایفای نقش کرده اند و این دنباله قرار است در ۱۲ اکتبر بر روی پرده سینماها اکران شود.

goosebumps

goosebumps

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن