تریلر فیلم Bohemian Rhapsody
کمپانی ۲۰th Century Fox تریلر فیلم درام موزیکال مورد انتظار Bohemian Rhapsody را منتشر کرد. این فیلم ظهور باند راک افسانه ای Queen را با حضور Rami Malek در نقش شخصیت نمادین Freddie Mercury نمایش می دهد. این فیلم اوج گیری سریع این باند موسیقی، از هم پاشی قریب الوقوع آن ها و به اوج رسیدن آن ها در کنسرت های زنده شان را نشان می دهد. ابتدا قرار بود Bryan Singer کارگردان فیلم باشد، اما او در حین تولید فیلم اخراج شد و Dexter Fletcher (کارگردان Eddie the Eagle) جایگزین او شد. اگرچه نام Singer همچنان به عنوان کارگردان در تیتراژ ذکر خواهد شد.

BOHEMIAN RHAPSODY

این فیلم توسط Anthony McCarten (نویسنده Darkest Hour) نوشته شده و Graham King تهیه کنندگی آن را برعهده دارد. در این فیلم همچنین Aidan Gillen, Tom Hollander, Lucy Boynton, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joseph Mazzello, Allen Leech, Aaron McCusker نقش آفرینی می کنند.

Bohemian Rhapsody در تاریخ ۲ نوامبر (۱۱ آبان) اکران می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

Bohemian Rhapsody یک جشن و پایکوبی برای بزرگداشت باند Queen، موسیقی آن ها و نفر اصلی گروهشان Freddie Mercury است. Freddie با کلیشه ها مبارزه کرده و به یکی از بهترین هنرمندان دنیا تبدیل می شود. این فیلم داستان اوج گیری سریع این باند توسط آهنگ های سمبلیک و صدای فوق العاده شان را روایت می کند. آن ها به موفقیت های بی نظیری می رسند، اما در چرخشی غیرمنتظره، Freddie، که تحت تاثیرات بدی قرار گرفته، گروه Queen را رها کرده و به دنبال حرفه اش به صورت تک نفره می رود. Freddie پس از زجر و ملالت زیاد از همکاری نکردن با Queen، دوباره به همگروهی هایش پیوسته تا در کنسرت خیریه Live Aid شرکت کنند. Freddie در حالی که با شجاعت با بیماری AIDS مقابله می کند، این باند را در یکی از بهترین نمایش های تاریخ موسیقی راک رهبری می کند. Queen میراثی از خود به جا گذاشته که تا به امروز به الهام بخشی به بیگانه ها، رویاپردازها و عاشقان موسیقی ادامه می دهد.

BOHEMIAN RHAPSODY

BOHEMIAN RHAPSODY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن