تریلر فیلم Beautiful Boy
استودیوی Amazon  اولین تریلر درام جدید Beautiful Boy ساخته Felix Van Groeningen با فیلم قبلی The Broken Circle Breakdown را منتشر کرد. این فیلم که براساس دو کتاب پر فروش خاطرات David Sheff و Nic Sheff نوشته شده است، روایتگر غم انگیز تجربه زنده ماندن و بازگشت به زندگی در خانواده ای است که سالها درگیر اعتیاد است. Timothée Chalamet که سال گذشته برای فیلم Call Me by Your Name نامزد جایزه اسکار شده بود نقش Nic Sheff را بازی می کند که معتاد به شیشه است، در حالی که  Steve Carell  نیز نقش پدر تنهای Nic یعنی David را بازی می کند.

این پروژه، پیش از این با Cameron Crowe  جلو رفت، به طوری که Crowe  قصد داشت نویسندگی و کارگردانی فیلم را بر عهده بگیرد و Mark Wahlberg نیز قرار بود در فیلم نقش آفرینی کند، ولی این تریلر منتشر شده در واقع نسخه ساخته Van Groeningen است. Chalamet  قبلا گفته بود که در حال تجربه کردن یک دوره کاهش وزن شدیدی است تا بتواند به نحو مطلوب نقشی که بر عهده اوست بازی کند. این موضوع حول و حوش مراسم اسکار و نامزدی او برای فیلم Call Me by Your Name بود، همین موضوع باعث شده بود تا توجهات بیشتری به سمت او جلب شود و همه درباره او دست به پیشگویی می زدند و درباره نقش بعدی او صحبت می کردند.

تریلر فیلم را در بالا می توانید ببینید. فیلمنامه فیلم توسط نامزد جایزه اسکار Luke Davies (برای فیلمLion ) نوشته شده است. همچنین ستارگانی مانند  Maura Tierney و Amy Ryan در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم قرار است در ۲۱ اکتبر امسال بر روی پرده سینماها اکران شود.

در خلاصه معرفی رسمی فیلم آمده است:

فیلم Beautiful Boy  که براساس دو کتاب پرفروشی نوشته پدر و پسری به نام  David  و Nic Sheff می باشد، درباره تجربه غم انگیز زنده ماندن و برگشت دوباره به زندگی در میان خانواده ای است که سالها درگیر اعتیاد بوده است.

Beautiful Boy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن