تریلر شماره ۲ فیلم The House with a Clock in Its Walls
کمپانی Universal Pictures به تازگی تریلری از فیلم خانوادگی و هیجان انگیز The House with a Clock in its Walls ساخته Eli Roth و Amblin Entertainment منتشر کرده است. فیلم داستان یک پسر ده ساله را دنبال می کند که برای زندگی به خانه مرموز عمویش می رود، خانه ای با یک قلب تیک تاک کننده. او هنگامی که به طور اتفاقی مردگان را بیدار می کند خود را در دنیایی جادویی می یابد. Jack Black نقش عموی ساحر و فریبکار پسرک را بازی  می کند و Cate Blanchett در نقش جادوگر همسایه ظاهر می شود، همسایه ای که در ماجراجویی جادویی پسرک گرفتار می شود.

هر فیلمی که در آن Kyle Mac Lachlan نقش فردی فریبکار را بازی کند به راحتی توجه من را جلب می کند و دلیل توجه من به این فیلم همین است چون برای من خیلی کم اتفاق می افتد که برای یک فیلم ساخته Eli Roth انقدر هیجان زده باشم. این فیلمساز که برای خشونت خود معروف است این فیلم را مختص کودکان ساخته و به نظر می رسد که این فیلم ترکیبی مناسب از شادی، ترس و خطر باشد. اگر فیلم به اندازه کافی انتظارها را برآورده کند می تواند یک محصول مخصوص هالووین باشد. با اینکه این تریلر اطلاعات زیادی به بیننده می دهد اما من هنوزم بی صبرانه منتظر که ببینم این فیلم چه پیچ ها و تاب هایی در آستین دارد.

گروه بازیگران فیلم همچنین شامل Owen Vaccaro ،Colleen Camp، Sunny Suljic، Renée Elise Goldsberry وVanessa Anne Williams می شود. فیلم در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) به نمایش در می آید.

خلاصه داستان (رسمی) :

در دنیای کلاسیک Amblin جایی که خارق العاده ترین وقایع در غیرمنتظره ترین مکان ها اتفاق می افتد، Jack Black و برنده دو جایزه ی اسکار Cate Blanchett در The House with a Clock in its Walls نقش آفرینی می کنند، اثری از Amblin Entertainment. این ماجراجویی جادویی داستان تن لرزان (ترسناک) پسرک ده ساله ای به نام Lewis (با بازی Owen Vaccaro) را بازگو می کند که برای زندگی به خانه ی عمویش نقل مکان کرده است، خانه ای کثیف با یک قلب تیک تاک کننده ی مرموز. اما هنگامی که Lewis به طور اتفاقی مردگان را بیدار می کند دنیای خوابان این شهر به زندگی بر می گردد، دنیایی رازآلود از ساحره ها و جادوگران.

براساس کلاسیک کودکانه نوشته John Bellairs و تصویر پردازی Edward Gorey. کارگردان، استاد ترس Eli Roth و با نویسندگی Eric Kripke (نویسنده سریال Super Naturnal). تولیدکنندگان Brad Fischer و James Vanderbitt.

The House With A Clock

the-house-with-a-clock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن