تریلر شماره ۲ انیمیشن Wonder Park
کمپانی Paramount Pictures دومین تریلر فیلم انیمیشنی حیوانات Wonder Park را منتشر کرد. و در اون شاهد حضور استعدادهای صداپیشگی مانند Brianna Denski، Jennifer Garner، Ken Hudson Campbell، Kenan Thompson، Mila Kunis، John Oliver، Ken Jeong، Matthew Broderick، Kath Soucie و Norbert Leo Butz در کار حضور خواهند داشت. این انیمیشن نوشته Josh Appelbaum و André Nemec است که در واقع نویسندگان و سازندگان مشترک فیلم Zoo شبکه CBS هستند. تاریخ اکران انیمیشن ۱۵ مارس ۲۰۱۹ میباشد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:

Wonder Park داستان یک پارک باشکوه سرگرم کننده و مفرح است که در آن تصورات و رویاهای یک دختر فوق العاده خلاق به اسم June به واقعیت می پیوندد.

wonder

نظرتان درباره تریلر چیست؟ خوب است یا بد؟ واقعیت این است که این کار نوشته سازندگان/نویسندگان Zoo است که Mission: Impossible Ghost Protocol را نیز در کارنامه خود دارند و اخیرا هم ریبوت  لایو اکشن Teenage Mutant Ninja Turtles  را کار کرده اند، اما به احتمال فراوان محرک اصلی انیمیشن  Wonder Park فیلم Zoo خواهد بود. اگر Zoo را دیده اید دلیل این حرف را بهتر می دانید. Zoo درباره حیواناتی بود که به طور ناخواسته و به شکل عجیبی تبدیل به انسان می شدند. اما آیا حیوانات سخنگوی پارک Wonderland نیز دست به خرابکاری خواهند زد؟

به احتمال زیاد نه. قطعا این مورد در ژانرهای فرعی چندان کار راحتی نیست. در عوض، ما دوست داریم داستانی تماشا کنیم که در آن شاهد همکاری انسان و حیوانات برای انجام کاری شگفت انگیز باشیم. این واقعا عالی خواهد بود. بنابراین برای شنیدن خبرهای بیشتر از این انیمیشن گوش به زنگ باشید.

در تصویر زیر که به طور رسمی انتشار یافته می توانید عکس شخصیت های مختلف این فیلم از جمله  Steve، Greta، June، Cooper، Gus، Peanut و Boomer را ببینید.

wonder

wonder

wonder

بستن