تریلر زیرنویس فارسی Mile 22
کمپانی STX Films اولین تریلر فیلم Mile 22 از کارگردان فیلم های Lone Survivor و Deepwater Horizon و با بازی Mark Whalberg در نقش یک مامور رده بالا CIA و در ماموریتی قصد انتقال یک دارایی  طی مسافتی ۲۲ مایلی از یک منطقه ی خطرناک را دارد ، منتشر شد.

به گزارش آریافیلم ، پس از ساخت فیلم Battleship این پروژه ی بعدی Peter Berg در ساخت فیلمی اکشن و مهیج است که با در نظر گرفتن آثاری مانند The Rundown میتوان از بازگشت او به ساخت این سبک از فیلم خشنود بود. از طرفی فیلم Mile 22 مقداری جنبه ی سیاسی نیز دارد اما میتوان اطمینان داشت که در هر صورت تماشاچیان را به هیجان وا میدارد. همچنین با حضور Iko Uwais و Ronda Rousey میتوان انتظار مبارزات و صحنه های اکشن خوبی را در این فیلم داشت.

فقط با تماشای ۲۰ ثانیه از تریلر متوجه خواهید شد که با چه فیلمی و چه سبک و سیاقی طرف هستید. و میتوان انتظار موفقیت این فیلم برای کمپانی STX را داشت.

در بالا تریلر این فیلم را مشاهده میکنید. فیلمنامه ی آن توسط Graham Roland و Lea Carpenter  به تحریر درآمده است. و شاهد حضور بازیگرانی از جمله Lauren Cohen و John Malkovich خواهیم بود. این فیلم در تاریخ ۳ آگوست امسال نمایش داده میشود.

در خلاصه داستان فیلم Mile 22 آمده است: یک مامور رده بالا CIA با نام James Silva همراه با یک تیم ضربت ماهر وظیفه ی انتقال و دریافت دارایی رو دارند که شامل اطلاعات مرگباری میباشد و وظیفه ی انتقال آن طی مسافتی ۲۲ مایلی را دارند.

MILE 22 Iko Uwais stars in MILE 22Lauren Cohan stars as Alice in the STXfilms MILE 22.Ronda Rousey stars as Sam Snow in the STXfilms MILE 22.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن