تریلر جدید سریال Castle Rock
طرفداران خالق (نویسنده) داستان های ترسناک یعنی Stephen King حالا با انتشار تریلر جدید Castle Rock در پوست خود نمی گنجند. سریال ترسناک شبکه Hulu آمیزه ای است از کارهای قبلی King، یک نمایش دلهره آور روانشناختی که بهترین کارهای نویسنده را با اتاق های تیمارستان، سگ های هار و صورت ذاتا ناآرام Bill Skarsgard در هم آمیخته است.

تریلر پر است از اشارت ها و کنایه های خاص King، نه تنها خود Skarsgard که نقش Pennywise دلقک قاتل را در فیلم اقتباسی IT براساس رمان King ساخته ی Andy Muschiett بازی کرده بود، بلکه از طرفی Sissy Spacek را نیز می توان در آن مشاهده کرد که همه ما شاهد نقش آفرینی او در Carrie بوده ایم.

در اینجا یادآوری هایی هم از زندان Shawshank وجود دارد که از زمان یکی از رمان های King در سال ۱۹۸۲ بر سر زبان ها افتاد و در نهایت به فیلم نامزد جایزه اسکار Shawshank Redemption تبدیل شد. در تریلر سریال اشاره هایی نیز به تیمارستان Juniper Hill وجود دارد که بارها در کتاب Maine گریزهایی به آن زده شده است و از IT گرفته تا Gerald’s Game و  ۱۱/۲۲/۶۳ تصاویری از آن را دیده بودیم. همچنین در این تریلر خبرهایی در روزنامه ها درباره حمله سگ های هاری‌ می بینیم که یادآور شخصیت اصلی کتاب Cujo نوشته ی King است.

اما باید بگوییم که صدها نشانه کوچک و بزرگ از کارهای قبلی King را در این تریلر می توان یافت که در اینجا مجال گفتن همه آنها نیست. سریال شاهد حضور ستاره Moonlight یعنی Andre Holland است و از ۲۵ جولای از شبکه Hulu پخش خواهد شد.

سریال Castle Rock از بازیگرانی مانند André Holland، Melanie Lynskey، Sissy Spacek، Billy Skarsgård، Jane Levy  و Scott Glenn بهره می برد. Sam Shaw و Dustin Thomason پروژه را برای تلویزیون توسعه داده و تهیه  کنندگی اجرایی آن را در کنار J.J. Abrams و Ben Stephenson  و Liz Glotzer بر عهده دارند. Castle Rock محصول مشترک کمپانی Bad Robot Productions و Warner Bros. Television است.

در خلاصه رسمی سریال آمده است:

Castle Rock سریال روانشناختی-ترسناکی نوشته Stephen King است که ترکیبی از شیوه رمزآلود و شخصیت پردازی دوست داشتنی بهترین کارهای او است و تاریکی و روشنی را به نحوی حماسی در جنگل کوچک Maine در هم تنیده است.

castle-rock

castle-rock

castle-rock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن