تریلر انیمیشن Wonder Park
کمپانی Paramount Pictures اولین تیزر-تریلر فیلم انیمیشنی حیوانات Wonder Park را منتشر کرد. اولین تیزر این انیمیشن بسیار دلگرم کننده به نظر می رسد. به غیر از موسیقی “What a Wonderful World” که در همه سری های انیمیشنی این دنباله ها شنیده شده و کمی دیالوگ در بین تصاویر، واقعا کار سختی است که تشخیص دهیم این فیلم درباره چیست. حداقل چیزی که می دانیم این است که فیلم داستان دختر جوانی است که پارکی که روزگاری خراب و بدون استفاده بوده (به نام Wonderland) را کشف می کند که حالا تا حدودی سرزنده شده و جمعی از مردم در آن با انواع مختلفی از حیواناتی که حرف می زنند عکس می گیرند. لحن تریلر کاملا از آنچه که تابه حال در فیلم های انیمیشنی حیوانات سخنگو دیده ایم متفاوت است، اما اینکه آیا این لحن به کل فیلم نیز سرایت کرده است یا نه باید منتظر بمانیم و ببینیم.

چیزی که اخیرا شنیده می شد این بود که نوابغ و استعدادهای صداپیشگی مانند Brianna Denski، Jennifer Garner، Ken Hudson Campbell، Kenan Thompson، Mila Kunis، John Oliver، Ken Jeong، Matthew Broderick، Kath Soucie و Norbert Leo Butz در کار حضور خواهند داشت. این انیمیشن نوشته Josh Appelbaum و André Nemec است که در واقع نویسندگان و سازندگان مشترک فیلم Zoo شبکه CBS هستند. فیلم قرار نیست تا ۱۵ مارس ۲۰۱۹ اکران شود، با این حال باید در ماه های آینده منتظر خبرهای بیشتری در این مورد باشیم.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:

Wonder Park داستان یک پارک باشکوه سرگرم کننده و مفرح است که در آن تصورات و رویاهای یک دختر فوق العاده خلاق به اسم June به واقعیت می پیوندد.

wonder

نظرتان درباره تریلر چیست؟ خوب است یا بد؟ واقعا در حال حاضر هیچ ایده ای درباره این که قرار است شاهد چه چیزی باشیم نداریم. اما واقعیت این است که این کار نوشته سازندگان/نویسندگان Zoo است که Mission: Impossible Ghost Protocol را نیز در کارنامه خود دارند و اخیرا هم ریبوت  لایو اکشن Teenage Mutant Ninja Turtles  را کار کرده اند، اما به احتمال فراوان محرک اصلی انیمیشن  Wonder Park فیلم Zoo خواهد بود. اگر Zoo را دیده اید دلیل این حرف را بهتر می دانید. Zoo درباره حیواناتی بود که به طور ناخواسته و به شکل عجیبی تبدیل به انسان می شدند. اما آیا حیوانات سخنگوی پارک Wonderland نیز دست به خرابکاری خواهند زد؟

به احتمال زیاد نه. قطعا این مورد در ژانرهای فرعی چندان کار راحتی نیست. در عوض، ما دوست داریم داستانی تماشا کنیم که در آن شاهد همکاری انسان و حیوانات برای انجام کاری شگفت انگیز باشیم. این واقعا عالی خواهد بود. بنابراین برای شنیدن خبرهای بیشتر از این انیمیشن گوش به زنگ باشید.

در تصویر زیر که به طور رسمی انتشار یافته می توانید عکس شخصیت های مختلف این فیلم از جمله  Steve، Greta، June، Cooper، Gus، Peanut و Boomer را ببینید.

wonder

wonder

wonder

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن