باکس آفیس ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
فیلم سبک دزدی Ocean’s ۸ در اولین هفته اکرانش تونست رتبه ی اول باکس آفیس رو از  Solo: A Star Wars Story بدزده…

به گزارش آریافیلم ، Gary Ross ای که فیلم The Hunger Games رو در کارنامه هنری اش داره تونست با شروعی ۴۱٫۵ میلیونی ، بهترین شروع سری فیلمهای Ocean رو در حالی رقم بزنه که فیلمهای قبلی Steven Soderbergh یعنی Ocean’s Twelve توانست ۳۹٫۱ میلیون ، Ocean’s Eleven با ۳۸ میلیون و Ocean’s Thirteen با ۳۸ میلیون فروش کرده بودند.

در این اسپین آف Sandra Bullock رو در نقش خواهر  Danny Ocean میبینیم و همبازیانی کاملا لول بالا در دنیای بازیگری در کنار او تیم خانمهایی رو برای دزدی جدید تشکیل میدن و فیلم با این فروشی که داشته جز ۱۰ فیلم پرفروش ۲۰۱۸ قرار گرفت و گفته میشه ۷۰% تماشاچیان سینما خانم بودند و بعید نیست همین روزها خبر رسمی ساخت Ocean’s 9 رو نیز بشنویم.

اما فیلم Solo: A Star Wars Story هم با اومدن Ocean’s 8 یه رده دوم نزول کرد و با ۱۵٫۲ میلیون فروشی که در سومین هفته اکران صدر رو ترک کرد و به فروش کل ۱۷۶٫۱  میلیونی رسید و در مقایسه با Rogue One که در سومین هفته اکران ۳۱۸ میلیون فروش کرده بود ، افت قابل توجهیه!

این هفته یه فیلم ترسناک خوب و منتقد پستند تحت عنوان Hereditary هم داشتیم و فروش عالی ۱۳ میلیونی رو توانست بدست بیاورد و در صدر پرفروش ترین های کمپانی های A24 قرار بگیرد رکورد قبلی ۸ میلیونی The Witch که چندین سال پیش اکران شد را بشکند و  در رده ی چهارم قرار گیرد.

دیگر تازه اکرانی بزرگ این هفته Hotel Artemis بوده که ۳٫۲ میلیون فروش کرده و در رده ی هشتم قرار گرفته و Deadpool 2 با ۱۳٫۷ میلیون به فروش ۲۷۸,۶ میلیونی رسید و در گیشه جهانی به ۶۲۸٫۹ رسید و بعیده که بتونه رکورد ۷۸۳ میلیونی قسمت اول را بشکند.

فیلم Avengers: Infinity War هم همچنان فروش خوبی دارد و در آمریکای شمالی به ۶۵۴٫۷ میلیون فروش کرد و چیزی نمونده که از Black Panther عبور کنه و در گیشه جهانی به فروش ۱,۹ میلیارد دلاری رسید و رتبه ی چهار پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما را از Jurassic World قاپید.

hotel-artemis-jodie-foster Marvel Studios' AVENGERS: INFINITY WAR..L to R: Thor (Chris Hemsworth), Star-Lord/Peter Quill (Chris Pratt) and Gamora (Zoe Saldana), b/g Drax (Dave Bautista)..Photo: Film Frame..©Marvel Studios 2018 Emilia Clarke is Qi’ra and Alden Ehrenreich is Han Solo in SOLO: A STAR WARS STORY.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن