اولین تیزر سریال The Purge
مفهوم اصلی سری فیلم های The Purge همیشه مفهومی عمیق بوده است. در آمریکایی نه چندان دور، مردم تمام خشم و خستگی خود را در طول ۱۲ ساعت”جرم قانونی”، حتی قتل، خالی می کنند. چیزی که اول به عنوان یک فیلم ترسناک کم بودجه به بازار آمد الان به یک مجموعه ی هیجان انگیز سیاسی – اجتماعی تبدیل شده و ظاهرا چرخ های این قطار دیوانه وار قصد آرام شدن ندارند.

ماه آینده، دو کمپانی Blumhouse و Universal فیلم The First Purge را عرضه می کنند و در آن مشخص می شود که چگونه بنیانگذاران جدید، یک ملت را قانع کردند تا این طرح شیطانی آن ها را به مرحله اجرا برسانند و دیرتر در همین امسال نیز با هم به دنیای ترسناک و درام Purge شیرجه خواهیم زد، با یک مجموجه ی ده قسمتی که داستان گروهی از کارکتر ها در یک شب ترسناک Purge و چگونگی کشیدن کارشان به اینجا را دنبال می کند. در میان رویدادهای Purge اول و سه گانه James DeMonaco، مجموعه Purge ، نگاهی کلی به سنت های ملی را ارائه می دهد. این هفته عکس هایی از محل فیلمبرداری Purge دیدم و باید بگویم که آن ها چند ایده خوب و جالب را به اجرا گذشته اند و واقعا برای دیدن این مجموعه هیجان زده ام.

بازیگران سریال شاملGabriel Chavarria،Hannah Emily Anderson،Amanda  Warren،Colin Woodell، Lee Targesen،William Baldwin، Jessica Garza، Lili Simmons، Fiona Dourif و Reed Diamond می شوند. کارگردان برنده جایزه امی و گلدن گلوب برای فیلم Unsolved) Anthony Hemingway) مسئولیت کارگردانی و مدیریت اجرایی قسمت اول را بر عهده دارد و Tomas Kelly نیز مدیر اجرایی و تهیه کننده اجرایی (در مجموعه های تلویزیونی مسئولیت این فرد از کارگردان نیز بالاتر است.) فیلم خواهد بود. پخش سریال از ۴ سپتامبر(۱۳ شهریور) در شبکه کابلی USA آغاز می شود و همچنین قسمت نخست و قسمت های پایانی در SYFY پخش جهانی می شود.

سریال توسط مجموعه ساز تلویزیونی James DeMonaco نوشته شده و توسط Jason Blum رهبری می شود. به علاوه تمام عوامل پشت صحنه سریال blockbuster کار مدیریت اجرایی را برعهده دارند: Michael Bay به همراه Brad Fuller و Andrew Form و همچنین K.Lemercier .

خلاصه داستان (رسمی) سریال The Purge :

براساس یک مجموعه معروف از کمپانی Blumhouse Production،سریال Purge حول یک دوره دوازه ساعته تمرکز دارد ، دوره ای که در آن هر جرمی، حتی قتل قانونی است. در آمریکایی دگرگون شده که توسط حزبی دیکتاتور رهبری می شود، سریال، داستان شخصیت هایی به ظاهر غیر مرتبط که در شهری کوچک زندگی می کنند را دنبال می کند. همانطور که ساعت می گذرد هر فرد مجبور می شود تا با اشتباهات گذشته خود روبه رو شود و حساب پس بدهد و در این ساعات است که آن ها کشف می کنند که برای جان به در بردن از این شب ترسناک حاضر به انجام چه کارهایی هستند.

purge

purge

purge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن