اولین تریلر فیلم Vox Lux
تقریبا یک ماه پیش بود که در حاشیه جشنواره های ی تورنتو و ونیز نقد فیلم Vox Lux رو براتون آماده کردیم و کمپانی فیلمسازی Neon به تازگی اولین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده است…

به گزارش آریافیلم، اولین فیلم بلند کوبرت (Brady Corbet) به نام کودکی یک رهبر (The Childhood of a Leader)، جایزه بهترین کارگردانی را برای او در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۱۵ به ارمغان آورد. او حالا با Vox Lux دوباره برگشته و این نویسنده و کارگردان ۳۰ ساله، دو فیلم خودش را مکمل هم می داند، که از ابزار ادبی برای قرار دادن شخصیت های خیالی در حاشیه وقایع مهم دنیای واقعی که تاریخ را به وجود آورده اند استفاده کرده اند. اما Vox Lux فیلم راضی کننده و قابل توجه تری است، و از نقش آفرینی عالی بازیگران، بافت های داستانی خوب و ذوق هنری خاصی برخوردار است. به جز هنرنمایی عالی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) ، جود لاو (Jude Law) و رافی کسیدی (Raffey Cassidy)، در این فیلم شاهد حضور ویلم دفو (Willem Dafoe) به عنوان راوی نیز هستیم.

Vox Lux تقسیم شده به دو بخش، شامل مقدمه و نتیجه گیری، در سال ۱۹۹۹ و یک کشتار در یک کلاس درس آغاز می شود که دختر دبیرستانی به نام Celeste (با بازی کسیدی) را به آسیب خطرناکی در ستون فقرات دچار می کند. اما Celeste بهبود می یابد، و به همراه خواهر بزرگتر و با استعدادترش در موسیقی Eleanor (با بازی استیسی مارتین (Stacy Martin)) در یادبود قربانیان، ترانه ای لطیف و احساسی را می خواند. این ترانه به طرز غیرمنتظره ای او را به خواننده پرطرفداری تبدیل می کند، و باعث بستن قرارداد ضبط با یک استودیو و استفاده از خدمات یک مدیر برنامه عوضی (با بازی لاو) برای او می شود.

تاریخ اکران فیلم ۷ دسامبر برابر با جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ اعلام شده است.

بستن