اولین تریلر فیلم CREED II
کمپانی های MGM و Warner Bros اولین پوستر و خلاصه ی رسمی فیلم مورد انتظار Creed 2، که دنباله ی فیلم ورزشی Creed و اسپین آف فرنچایز Rocky است را منتشر کردند. در این فیلم Michael B. Jordan در نقش قبلی خود یعنی Adonis Creed بازمی گردد، و به مصاف پسر Ivan Drago با بازی Dolph Lundgren می رود. Lundgren نقش خودش به عنوان نقش منفی Rocky IV را دوباره ایفا خواهد کرد.

با اینکه Ryan Coogler نویسندگی و کارگردانی فیلم اول را برعهده داشت، در زمانی که MGM و Warner Bros قصد ساخت Creed 2 را داشتند مشغول ساخت Black Panther بود، بنابراین فقط به عنوان تهیه کننده در این فیلم مشارکت دارد. به جای او، Steven Caple Jr به عنوان کارگردان معرفی شد و نویسنده ی فیلم هم Sylvester Stallone خواهد بود. البته Stallone باز هم به عنوان Rocky Balboa در کنار Adonis است و به او کمک خواهد کرد.

در این فیلم که در تاریخ ۲۱ نوامبر در سینماها اکران خواهد شد Tessa Thompson، Wood Harris، Russell Hornsby، Florian “Big Nasty” Munteanu، Andre Ward و Phylicia Rashad نیز به ایفای نقش پرداخته اند.

خلاصه ی رسمی Creed II:

زندگی Adonis Creed به تعادل رسیده است. همزمان با تعهدات زندگی شخصی و تمرین برای مسابقه ی بعدی‌اش، او با چالشی مهم در زندگی روبرو می شود. مواجه شدن با رقیبی که با گذشته ی خانواده اش سروکار دارد مبارزه ی پیش رو را برایش سخت تر می کند. البته Rocky Balboa در کنارش خواهد بود، و آن ها در کنار هم با میراث مشترکشان روبرو می شوند، با این سوال که چه چیزی ارزش مبارزه دارد؟ و به این نتیجه می رسند که هیچ چیز مهم تر از خانواده نیست. Creed II حول بازگشت به ریشه ها و درک این مطلب که چه چیزی در ابتدا باعث قهرمان شدن Adonis شده می چرخد و این اصل: که مهم نیست کجا می روی، نمی توانی از گذشته ات فرار کنی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن