اولین تریلر سریال The Chilling Adventures of Sabrina
اولین تریلر سحرآمیز و عجیب و غریب The Chilling Adventures of Sabrina محصول نتفلیکس (Netflix) که قرار است شما را طلسم کند منتشر شد. این سریال یک بازسازی ارزشمند و جالب از سریال دهه نودی Sabrina, The Teenage Witch است و این موضوع با توجه به عوامل خلاق پشت صحنه ی سریال اصلا تعجب آور نیست. مجموعه سریال های اسپین آف Arche Comics از همان فرهنگی می آیند که ریوردیل (Riverdale) را به یک نماد فرهنگی مدرن تبدیل کرد. ریوردیل چندان مورد علاقه من نیست ولی نسخه ای تاریک تر Sabrina شبیه سریال بافی شکارچی خون آشام (Buffy the Vampire Slayer)که یکی از نمادهای دهه ی ۹۰ بود است. اما قطعا مورد علاقه ی من است.

در این سریال بازیگرانی همچون Kiernan ShipkaMiranda OttoLucy DavisRoss LynchMichelle GomezChance PerdomoJaz SinclairRichard CoyleTati GabrielleAdeline RudolphAbigail CowenLachlan WatsonBronson Pinchot, و  Gavin Leatherwood نقش آفرینی می کنند. Roberto Aguirre-Sacasa شورانر سریال ریوردیل که رئیس ارشد Archie Comics نیز هست نگارش فیلمنامه ی این سریال را برعهده دارد.

Aguirre-Sacasa تهیه کننده ی اجرایی ریوردیل به همراه  Greg BerlantiSarah SchechterJon Goldwater و Lee Toland Krieger تهیه کنندگی اجرایی این سریال را نیز برعهده دارند.

The Chilling Adventures of Sabrina محصول بخش تلویزیونی برادران وارنر (Warner Bros Television) و با همکاری Berlanti Productions ساخته می شود و در تاریخ ۲۶ اکتبر در شبکه نتفلیکس عرضه می شود.

خلاصه رسمی داستان The Chilling Adventures of Sabrina:

تولد ۱۶ سالگی یک جادوگر بسیار خاص است. The Chilling Adventures of Sabrina  داستان Sabrina Spellman با بازی Kiernan Shipka یک دختر نوجوان نیمه جادوگر_نیمه انسان است. او تمام عمر خود منتظر تولد ۱۶ سالگی اش بوده چون برخی قابلیت هایی که در این زمان کسب می کند او را  مجبور به انتخاب بین مسیر روشنی و مسیر تیرگی می کنند. این سریال اریجینال نتفلیکس توسط سازندگان سریال ریوردیل ساخته می شود و در تاریخ ۲۲ اکتبر پخش می شود.

 

بستن