اخبار فیلم

Tintin 2 پروژه ی بعدی پیتر جکسون خواهد بود

 

اولین باری که خبر ساخت انیمیشن سینمایی The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn به کارگردانی استیون اسپیلبرگ وارد فضای مجازی شد ، اسپیلبرگ و تهیه کننده پیتر جکسون به طرفدارانشان اطمینان خاطر دادند که برای این فیلم یک دنباله ی دیگر نیز وجود خواهد داشت و برای قسمت دوم Peter Jackson بروی صندلی کارگردانی می نشیند و Steven Spielberg جایگزین مقام تهیه کنندگی خواهد شد .

با وجود اینکه The Secret of the Unicorn چندان موفقیتی در بازار داخلی بدست نیاورد اما در مجموع سربلند از باکس آفیس بیرون آمد و توانست فروش جهانی اش را به رقم ۳۷۳٫۹ میلیون دلار برساند . چند سالیست که از هر دو غول سینمای هالیوود ، جکسون و اسپیلبرگ می شنویم برنامه هایی برای The Adventures of Tintin 2 وجود دارد اما هیچگونه حرکتی بطور رسمی تا الان اتفاق نیافته . آخرین چیزی که شنیدیم مربوط می شود به اوایل امسال که Steven Spielberg در جایی اعلام داشت این فیلم برای سال ۲۰۱۵ آماده خواهد شد . مسلما یکی از دلایل عقب ماندگی این پروژه سه گانه ی هابیت می باشد ، از آنجا Peter Jackson قرار است The Adventures of Tintin 2 را کارگردانی کند بدون شک فیلمبرداری هر قسمت از سه گانه ی هابیت پشت سر هم وقت آزادی برای این فیلمساز نمی گذارد اما بنابر گزارش آریافیلم ، وی در جدیدترین مصاحبه اش برای اکران The Hobbit: The Desolation of Smaug به طرفداران و منتظران تن تن مژده داد که پروژه ی بعدی اش دنباله ای برای Tintin خواهد بود .

صحبت کامل این فیلمساز نیوزیلندی را در ادامه می توانید بخوانید :” هز زمان که دیگر از هابیت آزاد شدم به پروژه ی تن تن باز خواهم گشت . بخاطر هابیت این پروژه به تعویق افتاد اما ما بسیار مصمم هستیم تا فیلمی دیگر برای Tintin بسازیم و من فقط می خواستم تا دنیای هابیت به اتمام برسد “. براساس اطلاعات آریافیلم ، برنامه ی اولیه برای پروژه ی Tintin 2 از این قرار بود تا فیلمبرداری این پروژه اوایل امسال قبل از اینکه جکسون به پروسه ی قبل از فیلمبرداری The Desolation of Smaug بپیوندد ، آغاز شود اما این برنامه بنابر دلایلی متوقف شد چون این کارگردان مجبور بود برای تغییراتی (فیلمبرداری اضافه) در ساخت سه گانه به پروژه ی هابیت باز گردد . لازم به ذکر می باشد Peter Jackson برای هر سه قسمت سه گانه ی Lord of the Rings نیز فیلمبرداری اضافه ای داشت ، بنابراین ممکن است بخاطر The Hobbit: There and Back Again که سال بعد اکران می شود این کارگردان باری دیگر به گروه تولید بپیوندد که اگر ، اگر اینطور نباشد می توان امیدوار بود به فیلمبرداری The Adventures of Tintin 2 نزدیک تر خواهیم شد . اگر هم بخواهیم برطبق مصاحبه اش نتیجه گیری کنیم ، بنظر نمی رسد از فیلمبرداری تن تن ۲ تا بعد از اکران There and Back Again در ماه دسامبر خبری باشد و با در نظر گرفتن تمامی حدس و گمان ها از جمله بهترین مدت زمانی که یک انیمیشن برای تولید نیاز دارد ، سال ۲۰۱۶ نزدیک تاریخی است که می توانیم شاهد Tintin 2 باشیم .

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن