اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر فیلم The Nun و بازگشت به دنیای The Conjuring

اولین تریلر فیلم The Nun اسپین آف جدید The Conjuring منتشر شد.

کمپانی New Line Cinema اولین تریلر فیلم The Nun، پیش درآمدی جدید بر دنیای The Conjuring را منتشر کرد. این فیلم داستان اتفاقات قبل از The Conjuring 2 و خاستگاه شخصیت Valak  را در رومانی دهه ۱۹۵۰ روایت می کند، جایی که کشیش Burke (با بازی Demian Bichir) به عنوان جن گیر و دستیار تازه کارش خواهر Irene (با بازی Taissa Farmiga) توسط واتیکان به کلیسای دورافتاده ای فرستاده شده اند تا ماجرای یک راهبه ی جوان که در آن خودکشی کرده را بررسی کنند.

تریلر به شدت تاثیرگذار و اتمسفری که کارگردان Corin Hardy به وجود آورده تحسین برانگیز است. سازنده ی فیلم ترسناک The Hallow سکان هدایت این فیلم را قبل از ساخت فیلم The Crow با بازی Jason Momoa برعهده گرفت، که البته او و  Momoa هر دو آن فیلم را ترک کردند. اما با توجه به تریلر، Hardy آینده ی درخشانی در این ژانر پیش رو دارد.

The Nun توسط Gary Dauberman  نویسنده ی فیلم های ترسناک IT و Annabelle نوشته شده و از بازیگرانی همچون Jonas Bloquet (بازیگر فیلم Elle) در نقش شخصیتی فرانسوی، Charlotte Hope (بازیگرGame of Thrones) در نقش خواهر  Victoria، Ingrid Bisu (بازیگرToni Erdmann) در نقش خواهر Oana و Bonnie Aarons در نقش سابق خودش یعنی راهبه ی شیطانی بهره می برد. این فیلم مورد انتظار در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

در خلاصه ی فیلم The Nun آمده است:

وقتی یک راهبه ی جوان در کلیسایی دورافتاده در رومانی خودکشی می کند، کشیشی به همراه دستیار تازه کارش توسط واتیکان برای بررسی این حادثه فرستاده می شوند. آن ها با هم به راز شوم این موضوع پی می برند. آن ها نه تنها زندگیشان را بلکه ایمان و اعتقادشان را نیز به خطر می اندازند، و با نیرویی شوم در جسم همان راهبه ی شیطانی که در The Conjuring 2 دیده بودیم روبرو می شوند. در همین حین کلیسا به میدان نبردی دلهره آور بین زنده ها و نیروهای شیطانی تبدیل می شود.

The Nun The Nun The Nun

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن