اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter و کمدی پدر پسری جدید Netflix با بازی Josh Brolin

اولین تریلر فیلم The Legacy of a Whitetail Deer Hunter ساخته Jody Hill منتشر شد. در این فیلم کمدی، Josh Brolin در نقش یک شکارچی ظاهر می شود که پسر خود (با بازی Montana Jordan) را که جدا از او زندگی می کند به همراه عکاس مورد اعتمادش (با بازی Danny McBride) برای تعطیلات آخر هفته‌ به یک شکار می برد اما همین امر، اتفاقاتی را برای آن ها در پی خواهد داشت. اما از قضا، این فیلم تبدیل به داستان یک پدر و پسر دوست داشتنی می شود که همزمان از نوعی شوخ طبعی خاص که باعث موفقیت کار قبلی Hill نیز شده بود بهره می برد.

Hill این فیلم را با کمک McBride و John Carcieri که همکار او در سریال های موفق شبکه HBO مانند Eastbound & Down و Vice Principals بود نویسندگی کرده است. فیلم Legacy of a Whitetail Deer Hunter نمایش بزرگی از یک کمدی سه نفره است که صحنه های خنده دار را با داستان درام یک پدر و پسر دوست داشتنی به شکلی واقعی به تعادل می رساند.

تریلر فیلم را در زیر ببینید. فیلم همچنین از ستارکانی مانند Carrie Coon و Scoot McNairy بهره می برد و قرار است ۶ جولای بر روی Netflix پخش شود.

در معرفی رسمی فیلم آمده است:
Buck Ferguson (با بازی Josh Brolin) که به خاطر شکار آهوهای دم سفید معروف است، برای تعطیلات آخر هفته‌، برنامه یک شکار را با پسر خود Jaden (با بازی Montana Jordan) ترتیب می دهد. Buck با پسر و دوست و عکاس مورد اعتمادش- اما بدبختش- Don (با بازی Danny McBride) عازم شکاری می شود که تبدیل به ماجراجویی غیرمنتظره‌ای از پیوند دوباره میان یک پدر و پسر در یک برهوت بزرگ می شود.

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter | Teaser Trailer

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن