اخبار روز انیمیشن هاتریلر انیمیشن

دومین تریلر انیمیشن The Grinch با حضور صداپیشه شرلوک

تریلر جدید انیمیشن کمپانی Illumination  و Universal Pictures  به نام The Grinch منتشر شد. همانطور که انتظار می رفت داستان فیلم درباره The Grinch  (با صدای Benedict Cumberbatch) و نقشه های او برای دزدیدن کریسمس است که همه این نقشه ها بعد از بزرگ شدن اندازه قلب او بخاطر همدردی با اهالی شهر Who-ville بر باد می رود. The Grinch برای سرقت کریسمس دست به یک سری عملیات شناسایی مقدماتی، تهیه نقشه و پیدا کردن دستیاری برای خود یعنی Max (سگش) می زند.

با این حال باید بگوییم که کمپانی Illumination  می خواهد که گوشه ای از قلب شما علی رغم شرارت ها و بدجنسی های The Grinch، برای او بطپد. گروه تلاش دارد تا احساسات عمیق شما را با فلش‌بک زدن به بچگی های The Grinch برانگیزاند. Illumination  که پیش از این، انیمیشن Minions را  ساخته است سعی دارد همه رده های سنی و حتی مخاطبان جوانتر را نیز راضی نگه دارد. Yarrow Cheney  و Scott Mosier در کنار هم، کارگردانی کار را بر عهده خواهند داشت. این انیمیشن نهم نوامبر و در حال‌و‌هوای تعطیلات کریسمس بر روی پرده سینماها خواهد رفت.

و خلاصه ای درباره انیمیشن:

کمپانی Illumination  و Universal Pictures  برای هشتمین انیمیشن بلند خودشان، Grinch را براساس داستان کلاسیک و محبوب Dr. Seuss به نمایش می گذارند. The Grinch درباره آدمی غرغرو و نچسب است که می خواهد کریسمس را بدزدد، اما ناگهان قلب او تحت تاثیر یک دختر بخشنده تغییر می کند. این انیمیشن سرگرم کننده، گیرا و جذاب، داستانی جهانی درباره روح کریسمس و قدرت عظیم خوش باوری است.

نامزد جایزه اسکار Benedict Cumberbatch  صداپیشگی صدای The Grinch را برعهده دارد. The Grinch تنها در داخل غاری در کوه Crumpet  با تنها سگ وفادار خود یعنی Max زندگی می کند. غار با اختراعات و ابداعات او پر شده و او همسایگان خود در Who-ville  را فقط هنگام بیرون رفتن برای غذا می بیند.

هر سال کریسمس اهالی شهر با برپا کردن جشن های بزرگتر و چراغانی ها و سروصدای زیاد، آرامش او را بر هم می زنند. زمانی که اهالی شهر تصمیم می گیرد که کریسمس امسال را باشکوه تر از سال قبل برگزار کنند، The Grinch در می یابد که تنها یک راه برای آرامش او وجود دارد و آن این است که کریسمس را بدزدد. برای این کار او در شب کریسمس به شکل Santa Claus  ظاهر می شود و حتی یک گوزن بی حال و بدریخت را مجبور می کند که سورتمه او را هل دهد.در این حین، در پایین شهر، Cindy-Lou Who که دختر جوانی است سعی دارد تا با کمک دوستانش  Santa Claus  را به دام بیاندازد تا از او برای کمک به مادر از کارافتاده و تنهایش استفاده کند. با نزدیک شدن کریسمس، این احتمال می رود که نقشه خوب او با نقشه شریرانه The Grinch به هم بریزد. آیا Cindy-Lou Who به هدف خود خواهد رسید و آیا بالاخره می تواند Santa Claus را ملاقات کند؟ آیا  The Grinch خواهد توانست سروصدای شهر را برای همیشه بخواباند؟

کریسمس امسال همه اینها را خواهید فهمید.

تاریخ اکران ۹ نوامبر برابر با جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷

The Grinch The Grinch

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن