اخبار فیلم

The ExpendaBelles نیز می آیند…….

 

در همین زمانکه پروژه ی The Expendables 3 مشغول فیلمبرداری می باشد ، Avi Lerner یکی از تهیه کنندگان این عنوان بهمراه کمپانی اش Millennium Films تصمیم گرفته اند تا نسخه ای متفاوت از حضور ستارگان اکشن همچون The Expendables را روانه ی اکران کنند اما اینبار یک تفاوت خواهد داشت و بجای مردان شاهد ستارگان زن خواهید بود که The ExpendaBelles نیز نامیده می شوند .

این پروژه جدا از پروژه ی دیگری می باشد که Adi Shankar تهیه کنندگی آنرا برعهده دارد و Gina Carano به علاوه ی Katee Sackhoff از بازیگران اصلی اش می باشند ، بلکه در The ExpendaBelles به تهیه کنندگی Avi Lerner اسامی صاحب نام تری به چشم می خورد . پروژه ی The Expendables 3 در حال حاضر در کشور بلغارستان در مرحله ی فیلمبرداری قرار دارد و Avi Lerner طی مصاحبه ای با روزنامه ی رمسی محل فیلمبرداری ، به اسامی همچون Milla Jovovich از Resident Evil و Cameron Diaz از The Counselor اشاره کرد و اعلام نمود با این بازیگران مذاکره کرده است ، اما وی در ادامه همچنین افزود بازیگر دارنده اسکار Meryl Streep نیز در لیستش قرار دارد که کمی جای تعجب باقی می گذارد . البته اگر سری فیلمهای RED را مشاهده کرده باشید در آنجا Helen Mirren هم وارد ژانر اکشن شده است و بد نیست تا کمی هم به Meryl Streep فرصت امتحان بدهیم و ببینیم چه از آب در می یابد . این موضوع را هم نباید فراموش کرد که مسلما کسی از او توقع ندارد تا اسلحه بدست بگیرد و یا از بلندی بپرد ، بیشتر امکان دارد نقش سردسته ی گروه مانند Arnold Schwarzenegger و Sylvester Stallone به او سپرده شود .

ستاره ی The Iron Lady در فیلم The River Wild تاحدودی طعم اکشن در چاشنی نقش اش وجود داشت اما از آن به بعد دیگر نقشی به این شکل از او ندیده ایم ، بهرحال نویسندگان Legally Blonde بنامهای Karen McCullah Lutz و Kirsten Smith مشغول نوشتن فیلمنامه ی The ExpendaBelles هستند . هنوز اخبار رسمی از حضور Milla Jovovich و Cameron Diaz و حتی Meryl Streep منتشر نشده اما از آنجا که Avi Lerner درست قبل از اینکه The Expendables 2 اکران شود ، به حضور Harrison Ford و Wesley Snipes برای قسمت سوم اشاره کرده بود ، بما می آموزد که وی می تواند هرآنچه برای فیلمش نیاز دارد را بدست بیاورد و تنها باید منتظر بود تا چه ستارگان دیگری به The ExpendaBelles اضافه می شوند ، همچنین امکان دارد به همین دلیل در آخرین دقایق Milla Jovovich از حضور در The Expendables 3 خط خورد . شاید هم از خودتان بپرسید وقتی هنوز فیلمنامه آماده نشده ، بازیگری انتخاب نخواهد شد اما اینگونه فیلمها بیشتر براساس بازیگران و کارکترها داستان سازی می شوند تا باطن اصلی فیلم . حال شما چه بازیگرانی را برای این پروژه در نظر دارید ، شخصی مثل Uma Thurman ؟!!

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

    1. بنظر می رسه خیلی خوب خبر را متوجه نشده اید . میلا هرگز در قسمت سوم این فیلم حضور نداره
      و این فیلم هم درحال فیلمبرداری می باشد . ابتدا قرار بود بهمراه جکی چان جزع بازیگران فیلم
      باشه ولی خط خورد . The ExpendaBelles یک پروژه ی متفاوت دیگریست از The ExpendaBeles .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن