اخبار روز فیلمها

فیلم جدید Teenage Mutant Ninja Turtles در راه است

کمپانی Paramount  قرار است دنباله جدیدی برای فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles با فیلم نامه ای از Andrew Dodge  بسازد. Dodge همان نویسنده مشهور فیلم نامه Bad Words است که این فیلم در سال ۲۰۱۳ توسط Jason Bateman کارگردانی شد.

گروه Platinum Dunes  یعنی Michael Bay، Andrew Form و Brad Fuller  قرار است یکبار دیگر فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles را برای کمپانی Paramount  بسازند. این گروه در سال ۲۰۱۴ فیلم اول Teenage Mutant Ninja Turtles  را تهیه کرده بودند و در سال ۲۰۱۶ دنباله آن را با عنوان Out of the Shadows ساختند.

امسال این گروه با فیلم ترسناک خود یعنی A Quiet Place که توسط Paramount پخش شد موفقیت چشمگیری به دست آوردند و قرار است که کار دیگری از آنها به نام The First Purge  که فیلمی از کمپانی Blumhouse/Universal است ماه آینده اکران شود.

هنوز داستان این فیلم مشخص نیست و معلوم نیست که این فیلم جدید چگونه قرار است با دو فیلم قبلی رابطه برقرار کند. در فیلم اول،  Megan Fox در نقش April O’Neil  بازی کرد و فیلم حدود ۴۹۳ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کرد. در فیلم دوم که دنباله فیلم اول بود Steven Amell در نقش Casey Jones  به گروه اضافه شد و این شخصیت در کنار سایر شخصیت های فیلم مانند Bebop، Rocksteady  و Krang باعث جلب توجه و رضایت خاطر بسیاری از علاقمندان شد.  قسمت دوم رکورد خوبی را در باکس آفیس زد و حدود ۲۴۵ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کرد و باعث شگفتی تهیه کنندگان فیلم نیز شد. اما قسمت دوم، قبل از انتصاب Jim Gianopulos به عنوان رئیس کمپانی اکران شده بود و به همین دلیل بود که بعد از آن موفقیت، Gianopulos تصمیم گرفت که دوباره بر روی فرانچایزهای قبلی کمپانی تمرکز کند  و دنباله فرانچایزهای قبلی که پیش از آمدن او موفقیت های خوبی داشته اند را دوباره و با قوت بیشتری ادامه دهد.

شما چطور فکر می کنید آیا دوست دارید ریبوت کامل فرانچایز فیلم را تماشا کنید یا یک ریبوت محدود و یا حتی یک اسپین‌آف از آن را؟ در کامنتها نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

Teenage Mutant Ninja Turtles Teenage Mutant Ninja Turtles

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن