اخبار فیلم

Simon Pegg در پروژه ی Ant-Man ؟؟!!

 

امروز صبح تصویری در فضای مجازی منتشر شد که باعث شد تا موتور شایعه سازی اینترنت باری دیگر بکار بیفتند ، اما اینبار نه برای Batman و کمپانی DC بلکه برای یکی از کارکترهای کمپانی Marvel که قرار است در آینده فیلمی برایش ساخته شود . Simon Pegg که بتازگی در فیلم The World’s End به کارگردانی Edgar Wright حضور داشته ، امروز صبح تصویری از خودش که در دفتر کمپانی مارول گرفته شده است را در توئیتراش به اشتراک گذاشت که حرف و حدیث های بسیاری بدنبال انتشار این عکس فضای اینترنت را پر کرد . در این تصویر که سایمن پیگ روبروی یک پوستر بزرگ از کارکتر های داستان های Marvel قرار گرفته و چیزی که بیشتر جلب توجه می کند انگشت این بازیگر است که در حالت عجیبی به کارکتر Ant-Man اشاره می کند .

دوست فیلمساز Simon Pegg بنام Edgar Wright از طرف کمپانی مارول انتخاب شده است تا کارگردانی پروژه ی Ant-Man را بدست بگیرد و حال این کارگردان جوان پس از به اتمام رساندن پروژه ی The World’s End بسراغ پروژه ی جدید کمپانی Marvel خواهد رفت . بدلیل رابطه ی خوبی که Edgar Wright و Simon Pegg با یکدیگر دارند و انتشار این تصویر باعث شده تا بسیاری فکر کنند که نقش Ant-Man به Simon Pegg پیشنهاد شده و او را در این فیلم خواهند دید .

البته لازم به ذکر می باشد که Simon Pegg تصاویر دیگری مانند نگه داشتن چکش Thor و ایستادن در کنار ماکت Hulk را نیز منتشر کرده اما اشاره اش به کارکتر Ant-Man در یک پوستر حرکت عجیبی از وی بوده . با شناختی که از کمپانی Marvel پیدا کردیم براحتی می توان گفت که این کمپانی در امر انتخاب بازیگر برای کارکتر هایش چندان عجله ای نمی کند و وقت کافی را برای انتخاب های درست اش بکار می برد و تا الان هم هیچ اسمی برای بازی در نقش Ant-Man کاندید نشده و حتی نمی دانیم کدام کارکتر از داستان های کمیک بوک Ant-Man را در این فیلم خواهیم دید .

فیلم Ant-Man قرار است در تاریخ نوامبر ۲۰۱۵ اکران شود و در سال۲۰۱۴ نیز فیلمبرداری اش اغاز خواهد شد که مسلما تا پایان امسال خبری در مورد گروه بازیگران این پروژه نخواهیم شنید . اما Simon Pegg هم شخص باهوشیست و اگر به حالت وی در عکس دقت کنید متوجه خواهید شد که دقیقا وی می داسنته برای چه منظور این تصویر را خواهد گرفت . در آخر باید بدانیم که هیچ چیزی تایید نشده و باید منتظر اخبار رسمی بود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن