اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

تریلر فیلم Serenity با بازی Matthew McConaughey و Anne Hathaway

اولین تریلر Serenity  منتشر شد. این فیلم را Steven Knight نویسندگی/کارگردانی می کند که قبلا فیلم مهیج Locke به نوشته Tom Hardy  را کارگردانی کرده و نویسندگی سریال های مانند Peaky Blinders  و Taboo و فیلم هایی مانند Eastern Promises  و فیلم The Girl in the Spider’s Web را بر عهده داشته است که این فیلم آخر به زودی اکران خواهد شد. Matthew McConaughey در این فیلم نقش کاپیتان یک قایق ماهیگیری را بازی می کند که در یک جزیره استوایی زندگی می کند ولی بعد از آنکه همسر سابقش (با بازی Anne Hathaway) از او میخواهد که همسر جدید و نااهلش را بکشد، زندگی او دچار تغییر و دگرگونی می شود.

البته داستان فیلم به این سرراستی نیست و بیشتر شبیه اپیزودی از سریال Bloodline  به کارگردانی Alfred Hitchcock است. در فیلم شاهد دسیسه‌چینی ها و توطئه های زیادی هستیم ولی بازی ها و دیالوگ ها به گونه ای معماگونه هستند که انگار چیزی های زیادی در پشت اتفاقات ظاهری فیلم در حال وقوع است. تریلر فیلم کمی گیج کننده است ولی با نظر به اینکه فیلم Locke   پدیده فیلم سازی بود، درباره این فیلم هم همین احتمال را می دهیم. تریلر فیلم را در بالا میبینید. بازیگران دیگر فیلم عبارتند از  Jason Clarke، Djimon Hounsou، Jeremy Strong و Diane Lane. این فیلم اکتبر امسال اکران می شود.

و این هم خلاصه داستان:

Baker Dill  (با بازی برنده جایزه اسکار Matthew McConaughey) کاپیتان یک قایق ماهیگیری است که در یک جزیره استوایی به نام Plymouth  مشغول به کار است. اما ناگهان زندگی آرام او از هم می پاشد و آن هنگامی است که همسر سابقش Karen  (با بازی برنده جایزه اسکار Anne Hathaway) از او درخواست کمک می کند. او از Dill  می خواهد که او  و پسر جوان اش را از دست همسر جدید و عصبی اش (با بازی Jason Clarke) نجات دهد و او را برای یک سفر ماهیگری سوار قایقش کرده و را غذای کوسه ها کند. بازگشت Karen  ، بار دیگر Dill  را به خاطرات زندگی قبلی اش که سعی در فراموشی آنها دارد پرتاب می کند و درحالی که درگیر انتخاب بین خوب و بد است، دنیای او درگیر واقعیت های تازه ای می شود که هرگز فکرش را نمی کرد.

Serenity

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن