اخبار سریالانتخاب بازیگر

حضور Sean Bean در درام پلیسی The Oath

Sean Bean به تلویزیون بر می‌گردد تا نقش پلیسی سرسخت و جاه طلب را در سریالی که قرار است از Crackle پخش شود را بازی کند. این ستاره سریال Game of Thrones نقش اصلی را در فیلم درام جنایی The Oath بازی خواهد کرد.

به گزارش آریافیلم، Bean بیشتر برای بازی در نقش افراد مهم اما با سرنوشت تلخ مانند Ned Stark در Game of Thrones و Boromir در  Lord of the Rings. گذشته از این‌ها Bean کارنامه بلندی دارد از فیلم های جیمز باند گرفته تا فیلم علمی تخیلی Jupiter Ascending و …. این واقعیت که بیشتر نقش هایش به مرگ شوکه کننده ای میمرند دست مایه جوک های اینترنتی شده است، Bean کارهای تلویزیونی زیادی نیز انجام داده است از جمله سریال ترسناک جدیدش که The Frankenstein Chronicles نام دارد.

حال THR گزارش می‌دهد که Bean نقش اصلی سریالی ۱۰ قسمتی را بازی خواهد کرد که رپر معروف ۵۰ Cent به وسیله شرکتش G-Unit Film & Television Inc تهیه کنندگی آن را به عهده دارد. سریال در ۲۰۱۸ توسط شبکه تماشای آنلاین سونی یعنی Crackle پخش خواهد شد. The Oath زمخت و درامی پر از اکشن توصیق شده است و فرهنگ گانگستری را در هردو طرف قانون نشان می‌دهد. Bean نقش پلیسی به نام Tom Hammond را بازی می‌‎کند که همچنین سردسته‌ی گروه گانگستری نیز می‌باشد که قدرتش در اداره پلیس را به نقع گروهش استفاده می‌کند. و اشتباهاً با یک مامور مخفی معامله می کند و به زندان می افتد، اما وقتی که آزاد می‌شود سعی می‌کند که قدرتش را پس بگیرد.

درحالی که Bean گفته است که «دوست دارد با این داستان جذاب سر و کار داشته باشد»، مدیر اصلی Crackle یعنی Eric Berger، به انتخاب او اشاره کرده و گفته است :

او تجسم سرسختی و خشونتی است که این شخصیت را به در روایت سریع و بی گذشت سریال به پیش می‌برد، ما هیجان زده ایم که ببینیم او این سریال عالی را اجرا کند.

سریال توسط تهیه‌کننده و نویسنده Joe Halpin ساخته شده است، که برای ۱۷ سال به عنوان پلیس در حوزه کلانتری شهرستان لس آنجلس خدمت کرده است، که بیشتر آن به عنوان مامور مخفی بوده. و امیدوار است این سریال نگاهی واقعی به احساسی که عضویت در گروه مخفی و خلافکار دارد و بازی که بر روی شخص میگذارد، بیاندازد.

این اولین بازی نیست که Crackle یک درام جنایی انحصاری ساحته است، و سریال آن ها بر اساس فیلم Snatch ساخته‌ی Guy Ritchie نیز نمونه‌ای اخیر است. امیدوارانه، تلفیق نویسندگی و تجربه Halpin با بازی Bean، سریالی جنایی خشن و خارج از قاعده‌ای را به ارمغان خواهد آورد. Halpin به عنوان شورانر عمل خواهد کرد و قسمت اول توسط Jeff T. Thomas کارگردانی خواهد شد و این نشان می دهد که عوامل لازم برای ساخت شروعی خوب مهیا است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن