اخبار فیلم

Rupert Wyatt و Mark Wahlberg زوج جدید The Gambler

 

کمپانی بزرگ Paramount مدتیست که تصمیم دارد تا بازسازی از نسخه ی ۱۹۷۴ فیلم The Gambler ساخته ی Karel Reisz آماده کند ، در ابتدا Martin Scorsese برای صندلی کارگردانی و Leonardo DiCaprio برای نقش اصلی این پروژه انتخاب شده بودند که پس از مدتی مارتین اسکورسیزی از پروژه کناره گیری کرد و Todd Phillips از The Hangover جایگزین او شد . اما بتازگی اخباری در دست داریم که نشان می دهد کارگردان فیلم Rise of the Planet of the Apes بنام Rupert Wyatt سکان دار نهایی پروژه ی بازسازی The Gambler خواهد بود و بجای Leonardo DiCaprio نیز ، ستاره ی فیلم ۲ Guns بنام Mark Wahlberg مورد علاقه ی کمپانی پارامونت قرار گرفته است که البته در نسخه ی اصلی این نقش توسط James Caan هنرنمایی شده است .

تا انجا که باخبر هستیم هیچگونه مذاکراتی بطور رسمی تا الان صورت نگرفته است اما در هر صورت Paramount در تلاش است تا Rupert Wyatt را در حالت آزاد نگه دارد که اگر وی بروی صندلی کارگردانی بازسازی The Gambler ننشست ، پروژه ی Star Trek 3 را در دستان او بسپارد . فیلمنامه ی نسخه ی اصلی فیلم The Gambler در سال ۱۹۷۴ توسط James Toback نوشته شده بود و حال این پروژه ی جدید توسط William Monahan نوشته شده است که مضمونی درام و جرم شناسی دارد و در مورد یک استاد دانشگاه می باشد که بهمراه همسرش ، مادر و چند گروه گنگستری در قمار دست دارند . William Monahan تجربه ی کار با Mark Wahlberg در گذشته را داراست و فیلمنامه وی در The Departed محصول سال ۲۰۰۶ برای این بازیگر یک نامزدی در اسکار را فراهم کرده بود .

از ان طرف هم یکی از مهمترین پروژه های کمپانی Paramount بنام Star Trek 3 همچنان کارگردان مشخصی ندارد و از انجا که این کمپانی علاقه دارد هرچه زودتر دنباله ی سوم را بسازد ، به همین زودی ها اخبار مهمی در این رابطه خواهیم شنید . Rupert Wyatt یکی از اشخاصی می باشد که مد نظر J.J. Abrams به عنوان تهیه کننده بوده است اما در لیست کاندید ها اسامی همچون کارگردان G.I. Joe: Retaliation بنام Jon M. Chu نیز به چشم می خورد که البته در روز گذشته اعلام کردیم وی برای G.I. Joe 3 باز می گردد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن