اخبار روز سریالها

سازندگان Rick and Morty از پایان وقفه های طولانی بین فصول خبر دادند

سریال Rick and Morty محصول شبکه ی Cartoon Network به بخشی از فرهنگ عامه تبدیل شده و همینطور که انبوهی از طرفداران جذب کرده، باعث تغییراتی در منوی رستوران ها نیز شده است. یکی از مشکلات این سریال این است که بین فصل ها فاصله ی زیادی می افتد، که همین موضوع باعث شد طرفداران برای پخش فصل سوم ۱۸ ماه منتظر بمانند. طبق گفته های یکی از سازندگان Justin Roiland، در آینده این فاصله ها به طرز قابل توجهی کاهش خواهند یافت. البته اخیرا هم اعلام شده بود که این سریال پرطرفدار برای چندین فصل متوالی تمدید شده است.

او همچنین گفته: ما خیلی هیجان زده ایم که برای اولین بار برای چند فصل متوالی سفارش ساخت گرفته ایم، ما آینده خود را می دانیم و بعد از مدت ها امنیت شغلی خواهیم داشت، Harmon (سازنده ی دیگر سریال) روحیه ی خیلی خوبی دارد و ما تیم نویسندگی فوق العاده ای داریم. ما دوست داریم قسمت ها عالی بمانند، در عین حال می خواهیم در ساخت آنها تغییرات اساسی بدهیم. دیگر از این فاصله های طولانی خبری نخواهد بود. فعلا در حال برنامه ریزی تعطیلات هستیم و سپس کار ساخت فصل های آینده را ادامه خواهیم داد.٬٬

طرفداران فعلا در انتظار پخش فصل چهارم هستند، در حالی که فصل سوم سریال اکتبر گذشته به پایان رسیده است. اگرچه Roiland تاریخ پخش فصل جدید را اعلام نکرده، ولی گفته که نویسندگان در حال کار روی آن هستند.

او در مصاحبه ای گفته: از کارمان به شدت هیجان زده ایم، حتی با حضور نیم ساعتی در اتاق نویسندگان می توانم بگویم قسمت های فوق العاده ای در راهند٬٬

چند ماه پیش بود که اعلام شد Rick and Morty برای ۷۰ قسمت تمدید شده است. با توجه به اینکه هر فصل حدودا شامل ۱۰ قسمت خواهد بود، به نظر سریال حداقل تا ۱۰ فصل ادامه خواهد داشت. با توجه به فاصله های زیاد بین فصل ها، بسیاری از طرفداران از این نگرانند که ممکن است برای دیدن قسمت های جدید باید ۱۰ سال منتظر بمانند.

ماه گذشته در مجله ی GQ اعلام شد Roiland و Harmon برای تولید فصل چهارم عجله ای نداشتند تا اینکه بودجه ی تولید فصل های جدید برایشان فراهم شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن