Jumanji: Welcome to the Jungle

7.0 از 173,926
58
9.0 امتیاز از 1 کاربر
کارگردن : Jake Kasdan
نویسنده : Chris McKenna (screenplay by), Erik Sommers (screenplay by), Scott Rosenberg (screenplay by), Jeff Pinkner (screenplay by), Chris McKenna (screen story by), Chris Van Allsburg (based on the book "Jumanji" by), Greg Taylor (based on the film "Jumanji" screenplay by), Jim Strain (based on the film "Jumanji" screen story by), Chris Van Allsburg (based on the film "Jumanji" screen story by), Jonathan Hensleigh (based on the film "Jumanji" screenplay by), Greg Taylor (based on the film "Jumanji" screen story by), Jim Strain (based on the film "Jumanji" screenplay by)
بازیگران : Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan
زمان : 119 min
ژانر : Action, Adventure, Comedy
تاریخ اکران : 20 Dec 2017
فیلم جومانجی ۲ داستانی جدید از جومانجی را روایت میکند. اینبار بازی تخته ای جومانجی چهار نوجوان را گرفتار دنیای راز آلود خود میکند. به حفره ای پر از کرگدن ها ، مارهای سیاه وحشتناک و به دام جنگل بی پایانی که تله های متفاوتی دارد. آنها باید برای نجات خود باز را ادامه دهند. و به این منظور هرکدام نقشی را به عهده میگیرند ، جستجوگر ، مغز متفکر ، کتابخوان و راهنما ، و در آخر یک جنگجوی آمازونی ، آنها باید با پیروی کردن این نقش ها بازی را تمام کرده تا بتوانند به دنیای واقعی باز گردند و برای اینکار باید چیزهای عجیبی را ببینید و تجربه کنند که تاکنون با آن سر و کار نداشته اند …

بازیگران

نظر کاربران

ارسال دیدگاه

نظر منتقدین

موارد مشابه

  0  


کارگردن : Susanna Fogel
نویسنده : Susanna Fogel, David Iserson
بازیگران : Mila Kunis, Sam Heughan, Kate McKinnon, Justin Theroux
زمان : 116 min
ژانر : Action, Comedy
تاریخ اکران : 03 Aug 2018
فیلم جاسوسی که من را رها کرد ، داستان دو زن جوان به نام های آدری و مورگان را روایت می کند که بسیار صمیمی هستند. اما زمانی که دوست پسر سابق آدری که مردی مهربان و فروتن می باشد، به همراه یک تیم از قاتل های حرفه ای در آپارتمان آدری و مورگان ظاهر می شود، زندگی این دو تغییر می کند. این دو متوجه می شوند که دوست پسر قبلی آدری در واقع یک جاسوس است که در میان ماموریت خود مجبور شده است به آپارتمان این دو بیاید. در ادامه آدری و مورگان به صورت ناخواسته وارد یک ماجراجویی جاسوسی شده و با یک توطئه ی بین المللی روبرو می شوند.