اخبار روز فیلمها

به نقل از Peter Jackson : در سریال Lord of Rings یا هیچ فیلم ابرقهرمانی برای DC حضور ندارم

از زمان بروز شایعاتی مبنی بر حضور Peter Jackson به عنوان کارگردان در سریال Lord of Rings ـه کمپانی آمازون و از طرفی احتمال همکاری او با DC برای یک فیلم جدید ابرقهرمانی، شاهد موضع‌گیری‌های مختلفی در میان علاقمندان فیلم‌های ابرقهرمانی بوده‌ایم.

به گزارش آریافیلم ، درحالی‌که عده‌ای همچنان مشتاق‌اند که چهره جدیدی از او در پروژه میلیارد-دلاری آمازون ببینند، ولی برخی حضور او در همه برداشت‌های مدرن ولی تکراری از کارهای جی. آر. آر. تالکین را زیاد خوشایند نمی‌دانند. ساخت یک فیلم ابرقهرمانی برای DC شاید اتفاق تازه و جالبی باشد ولی متاسفانه به نظر می‌رسد که هیچ کدام از این‌ها واقعیت نداشته باشد. Jackson طی مصاحبه‌ای که با سایت فرانسوی Allocine داشته به صراحت اعلام کرده است که:

من در سریال ارباب حلقه ها حضور ندارم. احتمال می‌دادم که اسم من با این پروژه مطرح بشود، ولی چنین اتفاقی قرار نیست بیافتد.» با این حال به نظر می رسد که آمازون در مقطعی به دنبال همکاری با او به عنوان کارگردان بوده ولی بنا به دلایلی این موضوع منتفی شده است.

اما او در ارتباط با احتمال حضورش در یک فیلم ابرقهرمانی گفته است که:

توضیحی در این‌باره ندارم. من طرفدار فیلم‌های کمیک نیستم، هرگز درباره آن چیزی نخوانده‌ام و بعید هم می‌دانم در آینده فیلمی درباره آن بسازم.» ولی درادامه گفته است که «من در هیچ فیلمی از DC یا سریال Lord of Rings حضور ندارم، ولی مشکلی با این موضوع ندارم. ولی در حال‌حاضر درگیر پروژه‌های دیگری هستم. یکی از آن پرژوه‌ها، فیلم Mortal Engines به کارگردانی Chistian Rivers است.

 Lord of Rings

 Lord of Rings

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن